Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg elhiszik neves tudósok...

Tényleg elhiszik neves tudósok, hogy a húsvét szigeti és egyéb alkotások emberi kéz művei?

Figyelt kérdés
Van egy eldugott kis sziget 1500km re mindenhonnan, de valahogy odakerültek az emberek (még ha arra is hajóztak volna, aligha vesznek észre egy apró szigetet), és amikor még a kereket sem ismerték, vaseszközeik sem voltak, kifaragtak 100-150 tonnás szobrokat, majd emberi erővel elhúzta a kis létszűmú kolónia a kijelölt helye? És még föl is álították őket? Föl kellett őket állítani hisz állva hogy faragták volna ki? És egy kis kolónia ami csak úgy ott termett a húsvét szigeteken az óceán közepén többezer ilyen szobrot készített? Ez ezoterikusabban hangzik, mintha azt mondanám hogy ismerték a lézervágót és az antigravitációt amivel létrehozták őket.
2016. júl. 28. 21:33
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

# 40 Azért nem használtak boltívet, mert ahhoz is képesség kell, ami neked nincsen meg, hogy hogyan kerüljük meg az instabil statikai épületrész alkalmazását, stabilabbal. :XD


Ez a válasz. Egyrészt nem kellett nekik, nem volt rá szükség boltívet építeni a Nagy piramis egy erőmű volt, elég volt az ami benne van. Másrészt, pedig ha te boltívet akarsz építeni azért teszed, mert a megvalósítás során igényed van rá, de ha jobb építész lennél és tovább gondolnád, ami egy magasabb szintű tudást jelent, megkeresnéd azt az alkalmazási módot, hogyan pótold egyszerűbb statikailag jobb építési mechanizmussal. Hisz mint tudjuk a bonyolultság több hibalehetőságet takar !

2016. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

#41 Válaszadó! Piramis mint mint erőmű? Miből, milyen energiát termelt? A termelt energiát kik használták föl, és hogyan?

Az egyiptomiak biztos nem, mert kézi erővel őrölték a gabonát, és merték a vizet a Nílusból.

Több ezer piramis van Magyarországon. A 60 - 80-as években nagyon sok négyzet alapú ház épült piramis alakú tetővel. Ha valami energiát termelne, már feltűnt volna valakinek. De se elektromos, se fény jelenségek, se csakra feltöltés se extra érzékelés nincs a padláson.

Energiáról jut eszembe a 90-es évek derekán építettem ezt-azt, hogy ellenőrizzem Egely Gy. elméletét. Egy megmaradt modellt leporoltam, és lefotóztam a kedvedért:


[link]


Ez egy ferritmagos dupla övcsat-elrendezésű nullponti energia kicsatoló.

Érdekes rezonanciákat, és hangeffektusokat produkál, de többlet energiát nem.


Hajlandó vagyok folytatni a kísérleteket, ha néhány balek .. khhmm .. elkötelezett konteo hívő összedob nekem egy kis pénzt egy jó oszcilloszkópra. (:D)

2016. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező, és #39 - 41 Válaszadó! Az a problémátok, hogy keveset jártok könyvtárba. Ott szépen téma szerint vannak válogatva a könyvek. E környezetben az ember önkénytelenül is rendezni kezdi a gondolatait, és a fejében kavargó információ halmazt.

Én is szeretem a rejtélyes űrhajókról, ősi civilizációkról szóló történeteket, de azt gondolatban a regények polcára teszem. (..., vagy a jót röhögtünk polcra.)

A Youtube-on címszavak szerint történik a rendezés, így az aranyrögök összekeverednek a kutyagumival. Jaj annak aki eltéved ezen az oldalon:


I. stádium. Zűrzavar a fejben. A neten nagyon sok áltudományos, parasztvakító dolog van.

II. stádium. Előnyben részesítjük a színes, meghökkentő dolgokat. A tudomány szürke, leckeszagú, erőfeszítéseket követel, tehát elutasítjuk.

III. stádium. A való élet is szürke, egyhangú, gyűlöljük a mindennapi sulit, kulit, robotot. Egy másik színes, romantikus, rejtélyes, izgalmas világba vágyunk.

Ebből már könnyen baj lehet.

2016. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!