Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek jelent valamit ez...

Szerintetek jelent valamit ez a sok 7-es?

Figyelt kérdés
77, 7. hónapban születtem, személyi igazolványomon, lakcímkártyámon összesen öt 7-es szerepel, első férjemmel 7 évig voltunk házasok. Mostani párommal 7. hónap, 27-én találkoztam. Ezek állandó 7-esek. Most még ott van az is, hogy kisfiam is 7 éves.
2016. márc. 18. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Főleg, hogy a kisfiad hét éves. Hátborzongató.
2016. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem, de ha a kisfiad hét éves, hét hónapos és 7 napos lesz, akkor már sokat fog jelenteni, de ne aggódj, mert utána már csak pár hónap, és 8 éves lesz.
2016. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Papi Gonzales ***** válasza:

ami nagyon durva hogy egy hét is 7 napból áll!

és 7 + 7 az...ja várjál...ööö...

2016. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha valakinek az általános műveltsége nem csak végig bukdácsolt általános iskolát jelent, hanem tanult is, s van benne némi kombinációs képesség és fantázia, bármiféle hasonló összefüggést ki lehet találni.

Két szemem van. Megdöbbentő, hogy a híres hadvezérnek is. Feljegyezték, hogy Incitatus nevű ló (amelyikből majdnem konzul lett), szintén párban viselt látószervet a fején.

Tessék.

2016. márc. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hetedik fiúnak viszont nincs 7 apja.
2016. márc. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De őszintén, ha hatosok (6) nem kísértenek? :P
2016. márc. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy tudtok ennyire pökhendi módon válaszolni? Mindenki azért van itt, hogy jót röhögjön a másikon és annak még hangot is adjon? Nem lehet ezalatt valami egyébbel foglalkozni? Már meg se haragudjatok, az ilyen válaszoknak itt nincs helye. Csak érdekességnek dobtam be a kérdést. Miért kell ezért kiröhögni valakit? Ez a mai társadalom... bántani egymást, hisz az olyan jó érzés, mikor "belerúghatok" az embertársamba.

Köszönöm annak az egyetlen emberkének, aki privátban, normálisan állt a kérdés megválaszolásához!

2016. márc. 19. 07:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de aki lassan 40 éves fejjel ekkora baromságot kérdez, az mégis mit vár? A tízes számrendszerben van 10% esélyed arra, hogy ha találkozol egy számmal, az pont 7-es lesz. Lehet, hogy ez nálad 13 százalék vagy 15, de ez még simán belefét a normális szórásba.
2016. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező ! Szokták mondani, hogy aki korpa közé keveredik azt megeszik a disznók .

Ugye nem gondolod, hogy ITT a pszichológia tudományok doktora + ezoterikus egyetem rektora aki parapszichológiával, transzperszonális pszichológiával + a többivel foglalkozik az majd válaszol a kérdésedre, itt ez van xD .

2016. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Papi Gonzales ***** válasza:

egyet kell hogy értsek a hetedikkel....

egy felnőttnek lehetne annyi esze hogy normálisan lássa a valóságot...

2016. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!