Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy sztár a...

Lehetséges, hogy egy sztár a rokonlelkem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Anyukám ma hívta fel a figyelmem arra, hogy lehet, hogy egy sztár a rokonlelkem.

Ma néztem utána ennek a dolognak, kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok.

Szóval, tavaly hallgattam meg először ezt a bandát. ( nem mondom meg a banda nevét, mert úgyis mindenki elkezdené, hogy "Azok nem oszlottak fel?" meg hasonlók ) Azt is tudom, hányadikán, és körübelül hány órakor.

Szóval, nagyon nagy hatással voltak rám, és 5 percet nem bírtam ki anélkül, hogy ne nézzem s hallgassam meg a klipet újra és újra. Az énekes nagyon megfogott, és muszáj volt utánanéznem.

Egyre nagyobb lett a rajongásom a zenekar iránt, tele van vele plakátolva a szobám.

Én már így magamban elgondolkoztam azon, hogy elég hasonlóak a gondolataim az énekessel.

Azt vettem észre, hogy az életében elég hasonló szituációkon ment át, mint én. És ezért nagyon sokat segít, állandóan az interjúit és a dalszövegeit nézegetem.

Aztán, hogy kb. ugyanazt csinálja, mint én: könyvet ír, szeret rajzolni, és a divattervezés is érdekli.

Hogy ugyanazt gondolja a szerelemről, mint én, hogy ugyanazt gondolja az életről, mint én, hogy a leírtak alapján nagyon hasonló természetünk van, hogy a gesztusaink TELJESEN ugyanolyanok, és ezeket nem csak én gondolom így, mondom, anyukám ma mondta, mikor mutattam neki egy videót, hogy ugyanazt csinálom, mint ő. Aztán arra is gondoltam, hogy lehet, hogy csak azért, mert hogy állandóan őt nézem, és már átvettem tőle, de anya azt mondja, már kiskorom óta ilyen vagyok.

Szóval... akár lehetséges, hogy egy világhírű sztárral rokonlelkek vagyunk, vagy csak a rajongás miatt gondolom így, és még több millióan így vannak ezzel??



2016. febr. 3. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a rajongás miatt érzed.
2016. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. :) Na igen, én is gondoltam, hogy biztos csak a rajongás.... :)
2016. febr. 3. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is kicsit így vagyok most. Csak én 21 éves lányként egy 43 éves férfival vagyok így. Nálunk nem népszerű, ezért felesleges leírnom a nevét. A gesztusaink ugyan nem egyeznek, az életutunk is csak minimálisan, de mikor lefordítottam a dalszövegeit, rögtön magamra ismertem a szomorú dalaiban. Nézegettem az interjúit is, persze a legtöbbet nem értettem, de egyre inkább felfedeztem valamit, ami közös bennünk. Egy egyben megmagyarázható, mégis megmagyarázhatatlan valamit. Valamit, ami talán rajongás. Valamit, ami talán azért van, mert mindketten művészek vagyunk. Rokonlélek? Talán. Számít ez? Fogalmam sincs.

Amúgy meg a Tokio Hotelre gondolsz? Billre? Csak tipp.

2016. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, azt még mindig nem szeretném bevallani, hogy kire gondoltam, mert még mindig félek egy kicsit a többi válaszoló reakciójától.

Hát, nem tudom . :) Tényleg, nem számít, hogy rokonlelkek vagyunk-e, az a lényeg, hogy most erőt ad. :) Mivel a szüleim és a legjobb barátnőm sem ért meg néha igazán, ( mondjuk, nem is várom el tőlük, hogy megértsenek, néha én is rájövők, hogy egyik napról a másikra képes vagyok tökmáshogy gondolni a dolgokat , meg egyébként is kicsit őrült vagyok ) ezért ennek a bizonyos embernek a dalszövegeiben keresek néha menedéket, mert akkor úgy érzem, hogy van, aki tényleg tudja, mit érzek, mit gondolok, és ezt papírra veti. :)

Tényleg , egyáltalán nem is számít, hogy rokonlelkek vagyunk-e, csak az, hogy ebben az időszakomban van, aki átsegít. :)

Na, ok, a gesztusaink mindig nem egyeznek meg, de mikor fel van pörögve, akkor tiszta olyan, mint én :D

2016. febr. 4. 01:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sok dallal vagyok úgy, hogy a hangulatom befolyásolja milyen mondanivalót érzek magaménak. Mikor énekelek, persze senki nem hallja, mert nem terrorizálok ezzel másokat, akkor úgy gondolok a dalokra, mintha én mondanám. Beleélem magam. Néha még férfiak szerepébe is. Miért ne?

De amikor ezt a bizonyos személyt hallgatom, akkor nem érzem azt, hogy a szám rólam szól, hanem őróla szól. Látom, hallom, érzem őt. Mikor dúdolom egy számát, akkor is, mintha nekem szólna, én meg csak dúdolok vele. Nemtudom érthető-e. Mikor pl. Bon Jovi-t hallgatok, bár helyes az énekes, magaménak érzem a dalt. Az ő dala. Az én dalom. Mindenkié. Mikor annak az énekesnek, annak a bizonyos férfinak hallgatom a számait, csak őt érzem. Számomra a dal nem jelent semmit. Neki fontos. Róla szól. Nem érzem magaménak. De valahogy mégis megszólít. Magáról mesél nekem, és azoknak, akik figyelnek rá, és sok sok dal után már nagyon ismerősnek érzem. Kicsit magamra is ismerek benne, de nem jelentős mértékben. És mégis... Érzem őt. Nem tudom van-e erre szó.

2016. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha kinézek az ablakon, ő pedig sok-sok ablakkal arrébb, mintha szintén kinézne. Bizarr érzés. Néha arra jutok, talán csak én szeretném ha így lenne.

Aztán másnap kezddik egy új nap.

2016. febr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges, de te nem tudod, hogy milyen ember ő valójában, csak azt, hogy milyen képet közvetít(enek róla) a médiában. Egyáltalán nem biztos, hogy tényleg ilyen a személyisége.
2016. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!