Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ősz hajszálak a bölcsessége...

Az ősz hajszálak a bölcsességet jelképezik? Nemrég találtam pár ősz hajszálat. Oda a fiatalságom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"trollkondás nevű felhasználó"! Igen. Oda a fiatalságod. Eltrollkodtad. Ennyi!
2016. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem igazán válasz. Neked nem tisztelni kéne az idősebbet?
2016. jan. 18. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem a kérdésedet, nem, az ősz hajszálak biztos, hogy nem mutatnak összefüggést a bölcsességgel...
2016. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez könnyen meglehet. De miért vannak ősz hajszálaim 17 évesen?
2016. jan. 18. 19:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Ilyen gyorsan elszállt volna feletem az idő?
2016. jan. 18. 19:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Már kezdtem azt hinni, hogy elértem a végső bölcsességet, de remélem azért nem lesz fehér a séróm.
2016. jan. 18. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
bölcsen rájöhetsz, hogy mindez genetika. nem rossz ez így hidd el, ha nem őszülnél, akkor hullana;)
2016. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Viszont Mikulás sem akarok lenni.
2016. jan. 18. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha zavar, fesd be. De attól hogy őszülsz, nem leszel bölcsebb. A bölcsességfogtól se nagyon. Nem igazán értem mi a baj az őszüléssel, de mindenki, akit zavar befesti. De ki is tépkedheted. Fiatalabb már nem leszel tőle, de a kinézeten tud dobni. Már ha bajod van az őszüléssel.
2016. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy hajfesték? Hát inkább leszek ősz, minthogy befessem a hajam. A hajfesték nem az én stílusom. És az egyik főszabály nálam, hogy sosem leszek másmilyen, mintamilyen vagyok. Ha ősz leszek, akkor ez van és kész. Nem vagyok én nő, hogy fessem magam. De sokszor hallottam, hogy az ősz hajszálak a bölcsességet szimbolizálják, hogy ebből mennyi igaz arról fogalmam sincs.
2016. jan. 18. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!