Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ellene?

Remziii kérdése:

Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Szóval már fél éve balszerencsés vagyok.Eddig soha nem volt velem ilyen amióta élek.De ebbe a fél évbe semmi nem jön össze és egy csepp szerencsém sincs.Egy példaként.tippmixen soha nem volt hogy 1héten egyszer ne nyertem volna.Most fél év alatt egyszer se.Ha 10 mecset raktam elment egy ha csak 1et akkor is elment egy ha 4et akkor is egy...és mindig egyen...oké hogy ez szerencse dolga de semmi más se jön ösze bénázok mindenhol...amikbe eddig nem szoktam...egy szeget alig birtam multkor beverniii...

TUD valaki segíteni??Mit tegyek??Esetleg valami könyv akármi ami segíthett visszatérnem..

(semmi nem történt se családi semmi más gondom nincs)

értelmetlenválaszokat légyszi ne írjatok..köszi



#ezotéria #Fortuna #pénz.szerencse
2015. aug. 29. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Lehet rontás, azt viszont egyszerűen elehet tüntetni, ha irsz privátban, elmagyarázom, hogy hogy kell leszedni. De csak holnap birok válaszolni. Üdv :)
2015. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

it lehet tenni ellene?

Nem nem kell könyveket elolvasnod, nem kell szertartásokat végezned és a kamu nagy "ezotériás" mestereknek sem kell fizetned hogy ez megszűnjön.

Annyit kell tenned hogy légy optimista.

Nem sikerült valami?

Csak gondolj arra hogy legközelebb sikerülni fog.

Kicsit pszihés dolgot szúrtam ki, nagyon nehéz szinte lehetetlen ezt megfogalmaznom.

Tehát minden ember rendelkezik egy egó-val.

Az egó az arra törekszik hogy neked jó legyen.

Nem számít ha ezzel másokkal roszat teszel, csak az számít hogy neked jó legyen.

Az egó becsvágya határtalan.

Mikor egy ember ilyen helyzetbe kerül, hogy megpróbál optimistaként gondolkozni, de közben attól fél hogy az ebbe vetett hite semmibe vész.

Pl: Most nem nyertél tippmixen.

De azt mondod magadban hogy következőre sikerülni fog!

Ekkor benend van a félelem hogy mivan ha mégsem sikerül.

Akkor a hited az semmibe vész és hasonló dolgok.

Megpróbáltam levezetni a gondolat menetet de tényleg nehéz.:D

Amilyen vagy te (hozzállás, érzelmeid, gondolataid) azt követi a környezeted.

Ha te amortizálódsz lefele, akkor a környezeted is amortizálódni fog átvitt értelembe.

Ha pesszimista vagy akkor nem magad hibáztatod, hanem másokat.

Erről beszélek, neked úgy látszik hogy minden rosz és te mindent megpróbálsz megtenni azért hogy sikerüljön.

Csak ha nincs hited akkor lehetetlen.

Elnézést ha kicsit elkanyarodtam a témától, de próbáltam kifejteni a lényeget.

2015. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keserű életed lehet szegénykém.
2015. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Igaza van elementalnak.


De tedd meg nekem azt kérdező, hogy újra visszaolvasod azt, amit a kérdés alá írtál:


"Szóval már fél éve balszerencsés vagyok.Eddig soha nem volt velem ilyen amióta élek.De ebbe a fél évbe semmi nem jön össze és egy csepp szerencsém sincs.Egy példaként.tippmixen soha nem volt hogy 1héten egyszer ne nyertem volna.Most fél év alatt egyszer se.Ha 10 mecset raktam elment egy ha csak 1et akkor is elment egy ha 4et akkor is egy...és mindig egyen...oké hogy ez szerencse dolga de semmi más se jön ösze bénázok mindenhol...amikbe eddig nem szoktam...egy szeget alig birtam multkor beverniii... "


Nos nem balszerencsés vagy, hanem a vonzás törvényét a neked nem megfelelő módon használod.

Azt kellene elképzelned, érezned, hogy minden összejön, tele vagy szerencsével, nyersz tippmixen, betudsz verni egy szöget a falba...

Légy tényleg optimista is.

És legyen hited abban, hogy jóra fordul minden. Légy hálás mindenért, ami sikerült neked, legyen az a legkisebb dolog is.

Például nem sikerült egy szöget beverni a falba. De légy hálás azért, hogy a kalapácsot megtudtad fogni, vagy nem történt semmi olyan baj, hogy kórházba keljen szállítani, vagy egyáltalán semmi baj nem történt.

Mindennek van jó oldala, és ha nem hagyod, hogy a sok negatív hatás téged visszarántson az alaphelyzetedbe, akkor áttérsz a pozitív hatásokkal teli életbe.

Ezt legegyszerűbben úgy tudnám neked elmagyarázni, hogy képzelj el egy skálát. Ezen a skálán az első fele kék, azaz negatív, és másik fele piros, vagyis pozitív. Te ott vagy most a negatív skálán, szinte a legalján. De, ha a fent leírtakat betartod, akkor egyre feljebb kerülsz ezen a negatív skálán, mígnem elérsz a pozitívba. És onnan megy fel a végtelenségig. :)

2015. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom a valaszokat..halas vagyok.Jol levezettetek ertheto volt.megegyszer koszi
2015. aug. 30. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók! Ezekkel az agy stimulálásokkal egyetértek, mi szerint, ha a világban mindennek csak a jó oldalát nézzük, akkor velünk csak jó fog történni. Mert a jó elnyomja a rosszat. Ez az emberek egy csekély százalékában jól is működik. Én továbbmentem ezen az úton visszafelé. Miért van ez így, mi az oka annak, hogy egyik embernek képes az agya a változásra a másiké meg csak egyre mélyebbre süllyed? Mert bizony van olyan ember, aki még el is hiteti magával éveken keresztül, hogy vele csak a jó dolgok történnek, de egyszer csak átvillan az agyán, hogy ez csak ámítás, hazugság, vagy esetleg illúzió. Nekem több ilyen fordulat volt az életemben, egy öngyilkosságon is túl vagyok már, de a megvilágosodást az oxigén jelentette. Ha az agy kevesebb oxigént kap, mint amire szüksége lenne az információk feldolgozásához és eltárolásához, akkor bizony hibát hibára halmoz. Ezeknek a hibáknak a korrigálása felemészti az agyunk azon kapacitásait, ami a boldogság felismeréséhez kell. Innentől már képtelenek vagyunk meglátni, felismerni a boldogságot, és ez mutatkozik meg abban a negatív kisugárzásban. El lehet vegetálni egy egész életet így oxigénhiányos állapotban, boldogtalanul, de ha némi plusz oxigént juttatunk a szervezetbe, agyunkba, agyunk kapacitása is kibővül megugrik. Szervezetünkben nincsenek oxigénszint érzékelő receptorok sehol, ezért tudomást sem veszünk erről, hogy agyunk oxigénellátása befolyásolja az egész szervezet működését, a szervezetbe beleértve a lelket is.

A kérdezőnek azt tudom tanácsolni, hogy juttasson több oxigént szervezetébe, és onnantól már értelmessé válik a hozzászólók okfejtése, de amíg nem kap az agy némi plusz oxigént, addig hiába erőlködik mindenféle hókuszpókusszal, a végeredmény kudarc!

2015. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!