Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a démonokban? Valamint...

Hisztek a démonokban? Valamint abban is hogy egyszer a sötetség felemészti a világot?

Figyelt kérdés
Én hiszek bennük,a nevem Toby,az álmaimban Sarael - egy nemes démon megjelenik nekem,és mint egy babát cérnán lógat....csak az a gond hogy ahogy lógat úgy mozgok alva.

2015. aug. 4. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen hiszek a démonokban
2015. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Kedves Sarael! Tobyt nem fogják bántani.
2015. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Buta vagy.
2015. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Uccsó mért vagyok buta ? :S
2015. aug. 4. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen. És a Lángoló Légió egyszer úgyis mindent uralma alá fog hajtani. Vagy most összekevertem ezt egy másik univerzummal? :D
2015. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Én nem hiszek bennük, mert csak a filmekben léteznek és a skizofrének fejében. A sötétség már régóta emészti a világot, mert sok a sötét középkori ember a világban, aki még mindig a középkorban él.
2015. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Duenna ***** válasza:
Nincsenek démonok.
2015. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát figyi mindenki az hiszi amit akar.... én csak tudni akarom ki hiszi azt amit én
2015. aug. 6. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:

nem emészti fel.

az angyalok és démonok között nincs harc, sosem volt harc.

a démonok is munkások, csak sötét a szakterületük.

ahogyan a maffia is a kormánynak dolgozik, és tejel, az alvilág is istennek dolgozik isten elvárásai szerint.

ennyi.

2015. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!