Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiszel a démonokban?

Hiszel a démonokban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem

21/f

2009. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Én személyesen ismerek egyet.

Drámát tanít, úgy hiszem, maga az ördög küldte hozzám.

2009. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

WoWban öltem is már :)

A démon létezése egyébként, mint konkrét akármi, erősen kérdőjeles, inkább szimbólumként érdemes rá tekinteni.

2009. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akár hogy is vicceltek vele, igenis léteznek démonok!

A legtöbb ártalmatlan, csak akkor "gonoszkodik" ha idézel, és szellem helyet démont idézel meg "véletlenül"..

2009. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem
2009. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
akár kellemes akár nem, sajnos léteznek. Én ismerek egy megszállott embert akinek a testét használta fel arra, hogy velem beszéljen, amíg ő maga önkívületi állapotban volt... (ez igaz és ezt halálosan komolyan mondom és nem vagyok se skizofrén se elmebeteg)
2009. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak hiszékeny vagy hazudós.
2009. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem így gép mögül mindenki írogathat akármit, de a démonológia az okkult tudományok sötét mágiáinak kulcsfogalma, és valaki tényleg csak azért hiszékeny, mert utánaolvasott pár dolognak, valaki meg éppen azért hiszi azt a másikról, hogy az hazudik, mert az ég világon semmit nem tud a dolgokról.


A démonok az élet számos területén előfordulnak, valahol szimbólumként, mint például a vallásos emberek fejében, akik máris a démont látják mindenben, ami nem szent, nem tiszta. Egy átlagos hétköznapi ember ha nem hiszékeny, elkezdene megmagyarázhatatlan jelenségeket túlmisztifikálni, és azt hiszi, hogy valami nagyot láthatott, bár azt kétlem, mert sokan összekeverik a démonokat a szellemekkel!

A démonok egy test nélküli spirituális lények, akik beleköltöznek a másikba, ennek az oldalnak igazat is adok, mert például az elváltozott szem, vagy vörösen izzó szem, vagy a szemgolyó felakadása (Odaát - Lilith) és az eltorzult hang mind a démoni uralom jelei.


A szellem az nem más, mint annak az illetőnek a teste, aki erőszakos halált halt, és befejezetlen feladatok miatt visszajár, vagy fel sem tűnik neki, hogy meghalt, és ugyanúgy fel-alá járkál a szobában, meg a háztulajdonosok megmagyarázhatatlan szivarfüst illatot meg recsegő parkettákat hallanak, de senki nem volt a szobában, és a riasztóberendezés sem jelzett...

Ragozhatnám tovább is a megjelenő majd hírtelen eltünő szellemekkel, de a démon és a szellem nem ugyanaz.


A démonok csak akkor öltenek testet, ha valakibe beleköltöznek, és ördögűzést csak az egyház végezhet el.

A démonok irányíthatnak, és a családi konfliktusokból táplálkoznak, a szeretet és béke színterén nincs helyük.


A démonok lehetnek misztifikációk úgy is, hogy egy jósnő, médium kapcsolatba lép velük, jósol, hiszen kitől is kérrdezhet, nyílván nem az angyaloktól, mert a jóslás is olyan mint a szerencsejáték, azaz tiltott foglalkozás, és ehhez főleg a cigány asszonyok értettek, rontásokat meg mindent rátettek azokra akik unszimpatikusak voltak.


Én azt mondom, hogy ez is olyan mint az Isten, vagy hiszel benne, vagy nem. Én egyenlőre még nem láttam csodát, de még Jézust sem, nem éltem át isteni sugallatot, nem láttam fényt, ragyogást, nem volt részem mennyei találkozásban, akkor egyáltalán miért ne feltételezzem azt, hogy az egyházi kóceráj, a templomok, az oltár, a faliképek, gyertyák, misék, kelyhek, úrvacsorák nem csak egy jól kitalált reklámfogás, hogy lehúzzák azokat az embereket, akik szent meggyőződésükből

szórják a pénzt a perselybe.


A démon az akkor is démon marad, és biztos hogy nem véletlenül ismerjük ezt a szavunkat hogy démon, és vagy mindenhol jelen van (egyház, magunkban, szellemidézéseknél) vagy csak azoknak az embereknek a fejében, akik túl sok horrorfilmet, Odaátot, és Hauntingot néztek, meg Slipknot és más sátánista zenét hallgattak/hallgatnak.


A démon a legelterjettebb lény, a sátánból csak 1 van, annak a fia Mammon, az ördög is innen ered, Belzebub ill. Piccolo néven, de akár a Kaszás (Arató,Reaper) is lehet akár maga a halál, ha a halál maga a Sátán.

2009. nov. 6. 23:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki mondhatja rám, hogy elmebeteg vagyok, de ha látnák amit én és egyesek látnak akkor azt hinnék mindenki őrült. Én látom a démonokat, Furcsa rusnya lények melyek átveszik az uralmat az ember fölött. Elég gonoszak. Valamiért az utóbbi idóben senki vagy csak kevesen látják őket. Nagyon sok emberbe van démon. Sokszor ait mondnak a démon mondatja velük amire azt hiszik, hogy saját gondolat. Pedig nem így van. Csak annyit még, ha emberk szeében vagy nyakánál vibráló leegőt estleg színes foltot vélsz felfedzni kérlek írj!Nézhetsz őrültnek, de tulajdon képpen te is az vagy :D
2010. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!