Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtéríteni az...

Hogyan lehet megtéríteni az ezoterikusokat?

Figyelt kérdés

Kifejezetten anyukámra gondolok. Rengeteg pénzt elkölt jósnőkre, meg efféle ezós totál non-sense dolgokra úgy, hogy közben elég szegény körülmények között élünk. Legszívesebben összetörném a telefon, amikor meghallom, hogy milyen hülyeségeket tud kérdezni, de általában nem szólok semmit. De már nem bírom sokáig. Kérlek segítsetek! Nagyon nagy bajban vagyunk emiatt, de anyukám nem képes beismerni, sőt, ő más okát látja a bajnak, és persze, hogy jósdától kér segítséget.


Elnézést, ha rossz témába írtam a kérdést, de nem találtam jobb helyet.



2015. aug. 3. 10:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Respect 9-nek. Bár másképpen látjuk a világot, az is segíthet, amit írt. Más kérdés, hogy én sokkal súlyosabbnak tartom ezt, amiről a Kérdező írt.
2015. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

A nemedről nem tudunk semmit, kérdező. Mindenesetre férfimód gondolkodsz, és ez baj, mert férfimód akarod meggyőzni anyudat. Logikai úton. A legtöbb nőnek fordítva jár az agya. Még az ok-okozati összefüggéseket is fordítva látják. Például, ha anyudnak Bp-re kellene költöznie, és ott találkozna B.J. öntőmunkással, aki elcsavarná a fejét, azt ő nem úgy fogná, hogy azért találkozhatott B.J.-vel, mert Bp-re költözött, hanem úgy, hogy azért kellett Bp-re költöznie, hogy találkozzon B.J.-vel.

Mi pasik azért állunk két lábbal a földön, mert logikai úton érthető magyarázatot találunk majdnem mindenre. Sajnos érvelni is csak így tudunk, ez pedig a legtöbb nőről lepereg.

2015. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Off: javaslom, hogy az okfejtésemet akkor is tartsd szem előtt, amikor csajozol. :-))
2015. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" A legtöbb nőnek fordítva jár az agya. Még az ok-okozati összefüggéseket is fordítva látják."


Kétségtelenül vannak, akik kvázi okszerűtlenül gondolkodnak, mindkét nemben, nőknél lehet gyakrabban. Azonban korántsem gondolom, hogy ez általános lenne akár a nőknél.

2015. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én ezt nem logikátlan szerű gondolkodásnak nevezném, inkább csak hit abban hogy ha valami történik akkor annak talán úgy és azért kellett történnie. Sors szerűség, ez pedig nem ész érv hanem érzelmi alapú dolog. Talán azokból az emberekből hiányzik valami akik túl ,,logikusan" gondolkodnak. Sokat érnek vele.
2015. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Sokat érnek vele."

Ha témánál vagyunk, a tapasztalat azt mutatja, hogy valóban elég sokat!

2015. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pontosan erről beszélek, 15-ös. A nők a megérzéseikre hallgatnak, amik (valljuk be) néha meglepően jól működnek. Senki ne értsen félre! Imádom, és nagy tisztelője vagyok a női nemnek, hisz nagyon megszépítették az eddigi 56 évemet. De ehhez érteni kellett a nyelvükön, és el kellett fogadni, axiómaként kellett kezelni a gondolkodásmódjukat.

És itt, ebben a kérdésben pontosan erről van szó.

2015. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 homo ludensz ***** válasza:
Nem az ezoterikusokat kell meggyőzni vagy magát az ezoterikát támadni vagy támogatni hanem azokat aki beleülnek mindenféle hintába. Elvégeztem én is s nejem is meló mellett jó néhány tanfolyamot és beavatást nyertem erre -arra. Most sűrűn szól a telefon hogy ingyenes állapotfelmérés meg mindenfélét kitalálnak és mikor konkrétan rákérdezek a hirdetett gyógymódra,technikára össze vissza hebegnek-habognak. Csókolom, idős vagyok nem hülye és ebben megegyezünk.
2015. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!