Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Arolo kartesztet hogyan...

Arolo kartesztet hogyan oldjátok meg ha az illetőnek fájdalmas felemelni a kezét hozzá?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ket fele keppen.

1. Kell egy kozvetito aki rateszi a kezet a vizsgalando szemelyre, es rajta kell vegezni a tesztet.

2. Izomteszt, nem kar teszt, csak karon a legegyszerubb elvegezni. Barmelyik testreszen mukodik, ami izommal ellen tud allni.

Neked azt kell ellenorizni, hogy a test mikor jelzi azt amire szuksege van.

2015. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha az első módszernél maradunk akkor a közvetítő én vagyok igaz? Na és hova tegyem a kezem?
2015. márc. 8. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Sziv csakra.
2015. márc. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Hogy teljesen tiszta legyen: Van a paciens, van a kozvetito, es van a tesztelo. A paciens lehet magatehetetlen, mozgaskorlatozott, serult, kisgyerek ..., akkor lehet hasznalni a kozvetitot. Egymas mellett fekszenek, a kozvetito rateszi a kezet a szivcsakrara, a masik kezevel el lehet vegezni a tesztet. A kozvetito nem szakithatja meg a kapcsolatot amig a teszt tart, kulonben teves eredmeny alakulhat ki.

Sok sikert kivanok, remelem segitettem.

2015. márc. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt megnézem hogy egy nő megengedi, hogy a szívcsakrájára tedd a kezedet :)))
2015. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En nem igazan norol beszelnek, hanem egy magatehetetlen betegrol, akit eppen kezelni akarnak.

Ha te ebben mast latsz az a te hibad, es szegyelheted magad.

2015. márc. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szégyelljem magamat azért mert prűdek az emberek?


Nem én nem engedem meg, hanem a nők! Gondolkodj mielőtt fröcsögsz!

2015. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod mit csinal mondjuk egy nogyogyasz? Mondjuk a te vilagodba nem hiszem hogy belefer egy ilyen fajta vizsgalat mert ugye a nok prudek. Nagy tudasod le bir nyugozni. Ha hiszed ha nem aki felkeres egy termeszetgyogyaszt, az vagy tisztaban van azzal hova megy, vagy erdeklodik es tisztaba jon vele mire szamithat. A te zavaros gondolatmeneted, nem csak engem sert, es haborit fel, hanem minden gyogyitot. Neked a gyogyitashoz semmi kozod, ilyen mentalitassal, ugyhogy nem tudom mit keresel ezen az oldalon. Hacsaknem "frocsogni" jarsz ide.

Tovabbiakban tobb idiota megnyilvanulasra nem kivanok reagalni.

2015. márc. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg egy aprosag, a kerdezotol elnezest kerek, hogy egy igen mely inteligencia szintu "ember" egyugyu megnyilvanulasat mely felhaborodasomban komolyan vettem es offoltam ezt a topicot. A valaszomat megadtam, ha netan valami kerdes meg felmerulne, azt nagyon szivesen tudasom szerint, de csak privatban.

Megegyszer elnezest kerve, maradok tisztelettel: Advil

2015. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!