Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalnal hogy lehet felemelni...

Paypalnal hogy lehet felemelni a bejövő összeg éves limitjét?

Figyelt kérdés

Visszaigazoltam a bankkártyámat, és az éves bejövő összeg limitjén kívül minden korlátozás eltűnt, de az ottmaradt. Mikor fel akartam oldani a korlátozást, egy ilyen kép fogadott:


[link]


ezután az individual consumer-re mentem, mivel nincs bejegyzett vállalatom, viszont ezután meg azt írja, h "Provide identification". Mikor erre rámegyek, a következőt írja ki:


"Please send some additional information

We need some documents to confirm your identity.

Please send PayPal copies of the following items to help confirm your identity to comply with EU regulations:


A valid photo ID for account holder such as: National ID card, Passport, Driving License, Official government issued Photo ID (Army, Police, Diplomatic), or Residency Permit


Proof of address, such as a postal bank statement*, a postal credit card statement,* a mobile phone bill**, an online utility bill or financial statement**, a driving license issued in the last 12 months (different than the one used to confirm your identity), or a National ID Card issued in last 12 months (different than the one used to confirm your identity)

* Financial institution can differ from those listed in your PayPal account

** Must include logo of institution, your name, physical address, a valid date of issue (date may be present in recent transactions or as part of "last log in"), and transactions (if a bank account statement)"


Ide jó egy beszkennelt személyigazolvány? (jogsim nincs, útlevelem lejárt)

Köszönöm hogy végigolvastad, és hogy segítesz!


2015. jan. 15. 11:15
 1/1 anonim válasza:
A személyi jó, de önmagában még nem elég. Kell még valami, amivel a lakcímedet tudod igazolni, pl bankszámlakivonat, valamilyen közműszámla, ilyesmi, a lényeg hogy legyen rajta a lakcímed és a te nevedre szóljon (a lakcímkártyát a személyi mellé szkenneld be szerintem biztos ami biztos, de ha 12 hónapnál régebbi, akkor lakcím igazolására nem fogadják el).
2015. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!