Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi befolyásolja egy test...

Mi befolyásolja egy test végső állapotát? Valóban vannak bomolhatatlan testek? És ha igen, egyesek miért indulnak gyors oszlásba, bomlásba haláluk után?

Figyelt kérdés

Befolyásolja e az, hogy szenvedtél e testi sérülést, hogyan és mit táplálkoztál, mennyi baktérium volt benned, mennyi ideig éltél, és hogyan, milyen aktivitásban voltál, szenvedtél e pszichés betegségben, vagy valami ilyesmi?

Vagy ez már a megtermékenyülésünk pillanatában a génállományunkba lesz kódolva, akár a sorsunk? És ha igen, miért van az, hogy egyesek szülei (értsd. szentek) gyorsabban lebomlottak, mint utódjuk? Lehet, hogy mégse a szülők DNS-ét örököljük, hanem magasabb szinteken írják a génállományunkat?


Bizonyítékként néhány bomolhatatlan szent, akik nyilván nem lettek bebalzsamozva, de ha igen, ez nem tényező, ugyanis az egyiptomi testek is mumifikálódtak:


Szent Bernadett, XXIII. János pápa, Laboure Szent Katalin, Páli Szent Vince, Szent Zita, Ricci Szent Katalin, Pio atya, Szent Rita


[link]

[link] _list%C3%A1ja

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De természetesen táltos magyarok között is található romolhatatlan testű, akik a pálos rendbe tartoztak, habár hevesen tagadják:


[link]


(Hívő szemszögéből még nem jelent meg könyv, de nem árt ízelítőt meríteni a szkeptikusok írásaiból)



2015. febr. 27. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haláluk után alacsony páratartalmú, hűvös helyen tárolták a testeket, ezért mumifikálódtak. Nincs ebben semmi csoda, csak a kiszáradt testeket nem tudják olyan gyorsan lebontani a baktériumok.
2015. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mivel magyarázod azt, hogy két egy időben elhunyt, egy helyen tárolt holttest, - ugyanazon a környezetben tárolva - különböző sebességgel bomlik le.
2015. febr. 27. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A napokban olvastam valahol,hogy találtak egy kb 50 éve halott fickót és még nem bomlott le.Annyi tartósítószert evett élete során.
2015. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Olvass utána az orvosi, biológiai háttérnek.

Ne légy lusta, ne elégedj meg a könnyű "válasszal". Kerüld a meséket.

2015. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!