Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon látná ahogy? (lent! )

Vajon látná ahogy? (lent! )

Figyelt kérdés
Azon gondolkottam, hogy ha valakit lefejeznek az iszlám államban, pl. terroristák, vagy a középkorban egy bűnözőt vagy egy lovagot, akkor látná a lefejezett ember feje ahogy megfogják és a hajánál fogva körbelódítják a helyszínen megmutatva a levágott fejet minden jelenlévő embernek? Vagy már nem látná, meghalna azonnal?

2015. febr. 14. 21:36
 1/5 anonim válasza:
Kb 5-7 másodpercig lehet maximálisan tudatánál lefejezés után, szóval (remélhetőleg) már nem.
2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem látná.
2015. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még 5-6 másodpercig tudatánál van és épp ezért emelik fel a fejét ,hogy lássa a tömeget, nem pedig azért, hogy a tömeg lássa az ő levágott fejét.
2015. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! 2, indokold meg, sztem nem igaz. 1, 5-7 mp sztem elég hogy lássa.
2015. febr. 14. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 5-7 másodperc csak feltételezés, valójában a lefejezés pillanatában megszűnik a vér nyomása az agyban (nemhogy megszűnik, de kifolyik a vér egy része azonnal) és ennek következtében azonnali ájulás történik. Szívmegállás esetében igaz az 5-7 másodperc, mert akkor még marad bizonyos nyomás az agyban és nem folyik ki a vér.
2015. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!