Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek volt álomparalízise? és...

Kinek volt álomparalízise? és nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Soha nem szoktam senkinek se beszélni erről de nemtudom tovább magamban tartani.Most 15 éves vagyok de régebben is volt már álomparalízisem hogy nem tudtam egy rövid ideig mozdulni de ez most teljesen más...

Múltkor úgy éreztem mintha kiszállnék a testemből és elindultam a konyha felé miközben a testem végig az ágyban volt.Láttam egy sötét alakot mintha egy démon lenne.Borzalmas volt azt éreztem hogy megfogok halni és hirtelen addig erőlködtem amig ujra tudtam mozdulni.

Tegnap este megint történt egy álomparalízis azóta meg se merek mozdulni ki sem merek menni wc-re nagyon félek.Most más volt mint multkor elöször rámjött a szokásos bénulás utána éreztem a gonosz jelenlétét a szobámban hirtelen olyan érzésem volt mintha rajtam feküdne valaki aztán kiabálni akartam de nem tudtam egy hangot se kiadni csak a lábujjamat tudtam épphogy csak mozditani pár percig... Láttam sok kiírást itt gyakorikérdéseknél ,hogy más is látott valami sötét alakot ez szerintem nem egy véletlen halucináció... meg többen mondták hogy ugy érezték mintha meg akarná őket ölni valami. Úgyérzem megszállt valami. PL: multkor jöttem haza haveroméktól éjjel és mintha vonzott volna a sötétség nem a járdán mentem hanem végig mentem a sötét erdőn amit egyébként sose mertem volna ,főleg egyedül... nemtudom mi történik velem. kérlek titeket írjátok le ti is pontosan hogy mi történt az álomparalízisnél és aki még nem élt át ilyet az ne okoskodjon!



2014. dec. 22. 01:39
 1/9 anonim válasza:
Nem volt kedvem elolvasni, de egyszerű a válasz. Menj el orvoshoz, elmondja neked röviden, hogy miért tapasztalod azt, amit. Igazából semmi különös nincs abban, amit átéltél, csak megfűszerezted a fantáziáddal. Az agy bizonyos központjai, amikre nincs épp szükség időnként lekapcsolnak egy rövid időre, ez van az akaratlagos mozgásokkal is. Javaslom, hogy éjszaka aludj és ne nappal, mert ha nappal alszol az álmaid intenzívebbek lesznek, gondolj csak bele, nappal az ember ébren van, az agy is arra van állva..
2014. dec. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A neve alvásparalízis. Nekem elég sokszor volt a te korodban, de nagyon stresszes időszakokban még most is megesik. A legfontosabb olyankor, hogy nyugodj meg. Pár perc alatt el szokott múlni, illetve dönthetsz úgy, hogy visszaalszol, vagy némi gyakorlással ki tudsz belőle törni. A jelenségben nincs semmi démoni, egyszerűen nem ébredsz fel teljesen, és összehallucinálsz mindent, ami általában elég durván félelmetes, de valós veszély nincs. Bár egyszer felébredtem így és a fejemen volt a takaró, tehát ha nem török ki belőle, megfulladok, de azon felül tényleg nem történik veled semmi rossz.
2014. dec. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen elírtam bocsánat! de az nem furcsa hogy valaki csak simán mozgás képtelen lesz tőle és valakik meg látják azt a sötét lényt? Eddig 1x se néztem rá interneten de ma rákerestem hogy mi lehet ez és láttam hogy több ember írta hogy látta akkor elgondolkoztam ezen.
2014. dec. 22. 02:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben az az érdekes, hogy olyan lényt látsz, amit nagyjából ismersz, hallottál róla, el tudod képzelni. Olyat, amitől félsz. Viszont máshol teljesen más lényeket érzékelnek (hallucinálnak), ami beleillik az ő kultúrájukba, hitvilágukba, félelmükbe.
2014. dec. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
itt magyarokat nézve amiket olvastam mindenki azt irta hogy valami sötét lényt látott.Én csak azt írtam hogy mintha démon lenne
2014. dec. 22. 03:10
 6/9 A kérdező kommentje:
de amúgy értem mire gondolsz.
2014. dec. 22. 03:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű alvás bénulás némi belemagyarázással, de úgy hallottam az alvás bénulás nem ilyen gyakori, azért én elmennék egy dokihoz nem várnám meg, hogy magától megoldódjanak a problémák, vagy interneten keresztül kérdezek meg pár hiteltelen embereket, akik már divatból is átéltek hasonlót. Velem is előfordult már pedig azt sem tudtam mi az a alvásparalízis egyszer csak felébredtem és meg sem tudtam mozdulni a másik héten is előfordult utána elmentem a háziorvoshoz, de nem találtak nálam semmi rendellenességet, akkor hallottam először az alvás bénulásról. Nálam az alváshiánya okozta a paralízist 10-12 éves lehettem akkoriban sokat tévéztem volt úgy, hogy hajnali 1-2 óráig gépeztem :D. Viszont én nem hallucináltam semmi hasonlót ennek ellenére olvastam a neten, hogy ez gyakori az alvásparalíziseknél.
2014. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi köze a betegséghez, entitások okozzák és mikor bénulsz energiát vesz el. Néha látni(ha még alfába vagy mikor magadhoz térsz, általában csuklyás alakok, ez is egy démon fajta, de megesik hogy szellem), de általában semmit se látsz és képtelen vagy bármit tenni a dolog ellen. Nekem már annyiszor volt, hogy rutinos vagyok, simán kiszabadulok a szorításból de annyira nehéz mintha meg akarnák borítani egy autót, minden porcikámmal küzdeni kell.


Szánalmasak az emberek, a rádió hullámot se látod akkor az se létezik:D? fogyatékosok..

2014. dec. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!