Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy eros duh vagy...

Lehetseges hogy eros duh vagy szorongas blokkoljon elektromos keszulekeket es akar a wifi jelet is?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De egy gyenge wifi jel vagy egy kipuranc elektromos berendezés könnyen szorongáshoz és dühkitöréshez vethet....
2014. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, ha dühödben falhoz vágod a routert, akkor könnyedén.

Egyébként nem.


Persze olyan lehet, hogy annyira dühös vagy, vagy annyira szorongsz, hogy nem tudsz koncentrálni rendesen az elektronikus eszközeid használatára: például rosszul írod be a wi-fi hotspot kulcsát, vagy figyelmetlenségből lenyomod a laptopon a wifit kikapcsoló hotkeyt, és így tovább.

2014. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, Xavier prof hamarosan megkeres, pont a te szuper erőd hiányzott a bandából.


Érzelmekkel befolyásolni az elektromos eszközöket..hmmm

2014. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Velem olyan volt, hogy épp akkor hunyt ki egy pillanatra az izzü fénye, amikor hánytam egy jó ki kiadós vodkás nap után. Ráadásul kétszer is, pont akkor, mikor hánytam, hogy véletlen volt-e vagy a hányás miatti állapot a feleős jó kérdés?
2014. nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam igen. Ha ideges vagyok és abban a pillanatban nem adom ki, akkor ha a kezemben van telefon jobb esetben kikapcsol, vagy szétkapcsol, rosszabb esetben tönkremegy. Már csak olcsó telefont veszek. Eleinte hihetetlen volt, késöbb bosszantó, és nyomasztó. Azóta minden elektronikai vacak, ami tönkre megy, azt rám akarják kenni. Pedig csak a telefonokra vagyok érzékeny.
2014. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én majdnem anyámra rászaggattam a csillárt...mindig felkapcsolgatta a lámpát amikor én éjszaka az udvaron dekkoltam...ki nem állhatom a fényt... pont hogy nem rá szakadt...akkor ijedt meg tőlem de nagyon :D
2014. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ajánlom hogy kapcsold ki a wifit örökre.

idegrendszeri problémákat, állandó feszültséget

ás idegrendszeri károsodást okot hosszú

távon. nézz körül mennyi idegebeteg gnóm rohangűl nonstob wifiben meg facebookal.

Kábeles net sokkal jobb.

2017. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetsèges. Rèszletezni magyarázkodni ès vitatkozni nem fogok.
2017. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!