Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha életedben egyszer adódna...

Ha életedben egyszer adódna egy alkalom, amikor kívánhatsz magadnak egy csodát ami beteljesül, mit kívánnál?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 20:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#20 Milyen természetfeletti lény szeretnél lenni?
2014. nov. 7. 07:04
 22/26 anonim válasza:
Én is természetfeletti lénnyé szeretnék válni.
2014. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egyetlen csodát kívánnék:

Boldog akarok lenni. Mindig.


Ennél nagyobb csoda szerintem nem történhet senkivel.

:)

Nekem legalább is ennél több nem kéne.

2014. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#23 Ez igaz.
2014. nov. 7. 11:47
 25/26 A kérdező kommentje:

Természetfeletti lény miért?

Emberként minden nap kaphattok, és adhattok csodát.

Senki nem bízik önmagában, és nem értékeli a saját lényét?

Érezhetsz, tapinthatsz, sírhatsz, nevethetsz...


Minden nap varázsolhatsz, és Te döntheted el, hogy hogyan:


'Élet és halál ereje a szavakban van; a nyelv egy kis részünk, de ahogyan egy kis szikra, ez is erőt képes felszabadítani. Ha egyszer kimondtuk, szavaink ösvényt égetnek körülöttünk. Egy szó felmenthet a vétkesség alól, és reményt ébreszthet. De ugyan azon szavak támogatják a gyűlöletet, és ártatlanokat sebezhetnek meg. Ha kimondtuk őket, megégetik az érzéseket és az érzelmeket egy olyan szinten, amelyre csak ők képesek. Egy szó képes elpusztítani elképzeléseket, megkeményíteni szíveket, vagy utálatot kelteni. De ugyanúgy képesek jelezni a bizalmat, a megbocsátást, és táplálni a szeretetet.'


http://www.youtube.com/watch?v=XEl3HyXOpsI

2014. nov. 7. 12:03
 26/26 anonim ***** válasza:
hát akkor legyen egy uj kecó meg egy jó csaj de nagyon jó aztán egy kocsi sem ártana meg mondjuk annyi pénz ami elég lenne 50 évig én szerény vagyok mást nemkérnék
2014. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!