Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy tapasztal...

Lehetséges, hogy egy tapasztalt jógi agyhullámaira más is ráhangolódik?

Figyelt kérdés
Olvastam az agyhullámokról (béta, alfa, delta, théta, gamma), és hogy meditáció közben ezek között "mászkálunk". Állítólag ezek az agy frekvenciái, akár a rádióé... Szóval ha valaki mellettem mélyen meditál, akkor képes vagyok ráhangolódni az agyhullámaira? (lehet, hogy idióta a kérdés, de hát erre találták ki ezt az oldalt...:)

2014. okt. 7. 22:02
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
0%

Üdv!


Az agyhullámok az agyi neuronok elektromos működésének a mintázatai. Egyrészt nem hordoz számodra hasznos információt, mert az egyes neuronok elektromos tevékenységéből kombinálódik és átlagolódik ki. Szóval agyhullámokból kivenni információt egyes neuroncsoportok működéséről olyan, mintha egy pohár vízből akarnál kivenni bizonyos vízmolekulákat. Lehetetlen. Másrészt nem vagy rádióvevő, úgyhogy a detektálással is lesznek problémák. Nem véletlen, hogy az EKG-t közvetlenül a fejre tapasztott műszerrel mérik, és nem méterekről távolabb.


Szóval sem detektálni, sem feldolgozni nem tudod mások agyhullámait.

2014. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha megengedi, igen!

Ideggyógyászati eszköz az EEG-nek nevezett műszer, mely az agy elektromos hullámai jeleníti meg, amit az ideggyógyász szakorvos elemez.

(Az EKG-vel a szív elektromos hullámainak megjelenítője.)

.

Az EEG által megjelenített grafikus hullámok elemzése során a legjobb szakorvos is csak az agy működését tudja vizsgálni, a GONDOLATOKAT NEM!

2014. okt. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ozmium42 ***** válasza:
Igaz, nem tudom miért EKG-t írtam.
2014. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ahaa, így már világosabb. köszönöm a válaszokat !:)
2014. okt. 8. 20:03
 5/7 homo ludensz ***** válasza:

Az EEG-vel lehet mérni például a pislogást,az egyik vagy mindkét szem becsukását. Az agy bizonyos területein a keltett ingerek normál esetben "felvillannak" és ebből következtet a szakorvos hogy normális e az ingerület átvitel vagy sem. A gondolat az emberi agy legmagasabb szintű produktuma és szerencsére még nem olvasható.

Az amire te vágysz az az intim szférába való hívatlan beavatkozás lenne. Egy matematikus képlethalmazából mit olvasnál ki ha létezne is ilyen?

2014. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De telepátival tudsz beszélgetni vele. :D
2014. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
haha xd
2014. okt. 13. 21:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!