Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen lenne a világunk, ha...

Milyen lenne a világunk, ha ezt a 10 lelki igazságot tanítanák az iskolákban, a fősodrású médiában és a történelemkönyvekben?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne megváltoztatni a rendszert, és bevezetni ezeket a témákat a jövő nemzedékének számára? Milyen lesz ez a világ, miután szerencsésen felismerte ezeket az igazságokat?


[link]



2014. jún. 22. 18:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha ezt tanítanák az iskolában, tényleg az iskola mellé jártam volna, nem be. Ha ezt akarod olvasgatni olvasgasd, de ne akard lenyomni mindenki torkán. Iskolában nem radikális behatárolást művelnek, hanem kicsit rendbe szednek, megadnak pár alapot amit vagy jól, vagy rosszul raktak össze - ez szubjektív - aztán arra indulsz el amerre szeretnél. Nem spirituális robotokat gyártanak. - A médiában pedig felőlem berakhatják egy csatornára, tökmindegy, hogy 120-at vagy 121-et nem nézek.
2014. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%

" Lehet, hogy hülyeség, meg nincs rá bizonyíték, de az ellenkezőjéről van bizonyíték?"


Nem az ellenkezőjéről kell bizonyíték, hanem erről, már ha valaki szerint ez helytálló.

2014. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%

"sokan jönnek ide más galaxisokból, univerzumokból és kozmoszokból, ha lehetőség nyílik arra, hogy a „bukás után” létrehozzanak egy új „aranykort”. "


hát nemtom... ezt tényleg tanítani kéne?


A felismerés nem egyenlő azzal, hogy valahonnan megtanulod!!!


Mindenféle misztikus dolgokat hangoztatnak, de azt csak keveseknek sikerült idáig eltalálni , hogy mivel is kéne valójában kezdeni az átlagembernek.

Mert jelenleg mindenki úgy akar tökéletessé válni hogy úgy csinál mintha az lenne :DDD

2014. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%

"Előbb mutasd meg,hogy hól bújik meg az emberi szervezetben a lélek"

Válaszodból az a tökülye orvos jut eszembe aki kb. 150 évvel ez előtt azt mondta: "Már sok embert megoperáltam,de még soha egyben se találkoztam a lélekkel."

Lehet,hogy orvosnak jó volt,de az ált. dolgokból annyit sem tudott amennyit már az ókorban tán minden ember tudott: A Léélek LÁt-ha-tat-lan.

2014. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%

"...,ami meg a boszorkányüldözéseket és keresztes hadjáratokat adta."

Hű de jó az embereknek most,mikor Pesten és máshol is már, nem mernek utcára menni est,a kegyetlen gyilkolások miatt.

2014. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

Ekkora egetrengető baromságot eddigi életem során soha, ismétlem soha nem olvastam!

Majdnem agyfszt kaptam mire végigolvastam!

Ha ezt tanítanák, akkor az iskolák már nem állnának az egyszer biztos!

2016. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Missi_Key ***** válasza:
70%
először bizonyítsd. fizikával. utána taníthatod az iskolákban.
2016. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
33%

"először bizonyítsd. fizikával"


Nem fizikai dolgokat nem lehet fizikával bizonyítani. A történelmet sem.

2016. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

Kedves előző! Ha nem fizikai és nincs semmi köze a tudományhoz, akkor te mivel bizonyítanád?

Amúgy ez csak 1 ember vêleménye!

Az már baj, ha többen is ígyvélik.....le kéne állni a sok varázsgombával!

2016. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!

Kérdésed főbb vonatkozásában egyetértek. egyik tárgyi tévedésed volt, hogy az emberi test víztartalma 90%.Nem annyi,csak 70-75% A kapott negatív válaszokból láthatod mily nagy az Isten állatkertje.

Ne csodálkozz rajtuk. Ők olyan okosak,hogy biztosan tudják: a világ úgy keletkezet,hogy felrobbant a Semmi És ezt bizonyitani is tudják roppant nagy tudományos,tudományos,tudományos tudományukkal. ami nem is csoda. Szegény Semmi. Ollyan egyedül érezte magát szőrnyű magányában,hogy bánatába,vagy mérgében felrobbant és ebből lett a kis elefánt,meg a nagy egér

Egyik könyv végén találtam egy megszívlelendő gondolat láncot,amit érdemes lenne megszívlelni,sőt,még hasznos is:

Vigyázz a gondolataidra,mert szavakká válnak!

Vigyázz a szavaidra,mert tettekké válnak!

Vigyázz a tetteidre,mert szokásokká válnak!

Vigyázz a szokásidra,mert jellemmé válnak!

Vigyázz a jellemedre,mert sorsoddá válik!

Ismeretlen szerző.

Ezt mindenki elfogadhatja. Kivéve azokat akik ezt csak valami naaagy nagy tudományos magyarázat után tudják csak elfogadni.

2016. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!