Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyzenészek! Ezt a darabot...

Komolyzenészek! Ezt a darabot milyen szintű iskolákban tanítják?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=rY2qnci5X9g


zenesuli, konzi vagy zeneakadémia?



2014. jún. 12. 20:25
 1/4 anonim válasza:
Magát a kérdést nemigen értem. :D Ne érts félre, nem vagyok hülye. De nálunk pl nincsen megszabva hogy csak ezt vagy azt a darabot játszhatjuk, amit kapunk. Tehát idén évvégén a tanárom orra alá dugtam egy Bach cselló szvittet, prelúdiumot, hogy márpedig én ezt meg akarom tanulni jövőre. :D (brácsázok fel éve..) Szóval kimondottan nem tudom milyen fokú intézményben tanítják. A személy akaraterejétől és tehetségétől függ inkàbb. Ha "saccolnom" kéne, konziban biztos. Egyébként szép darab. :)
2014. jún. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de többnyire van azért valamilyen szintű tanterv. zenesuliban is van, de természetesen ha valaki azokat a követelményeket teljesíti, nem fogják megállítani a fejlődésben, adnak neki olyan darabot ami már magasabb szintű. pl én is zenesuliban tanulom hegedűn saint-säens 3. hegedűversenyének a 3. tételét. én igazából úgy értettem, hogy melyik képzésen alapkövetelmény ez a darab.
2014. jún. 16. 05:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel brácsásokról van szó ezért pesten szerintem konzi 11-12, mindenhol máshol főiskola. :D
2014. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem konzi vagy akadémia de inkább az utcsora tippelek, am jo darab 😀
2016. aug. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!