Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sziаsztok sztetek! Igaz...

H0tb0y kérdése:

Sziаsztok sztetek! Igaz az h a google a világ irányítására törekszik sőt már el is ért azt?!

Figyelt kérdés

1ik haverom mondta... h a google mindenben benne van kereső youtube google maps gmail google+ stb stb és mindent tud rólunk mit szeretünk mit nem kik a barátaink kit utálunk mit csinálunk stb stb. És állítólag befolyásol is minket mit vásárolunk stb amit akarja h vegyünk azt dobja ki! Meg h már minden a kezében a kormányokat is a google irányitja meg oan titkos tudat módositto üzeneteket küld nekünk h pl a homokosok házasodhassanak ez miatt fogadják el egyre többen az iesmit mert ez a google érdekeit szolgálja.

Sztetek ez igaz? És ez ellen mit tehetnénk h igy rabszolgákká tegyenek minket?

16/F


2014. máj. 31. 22:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

A melegekkel alapjáraton nekem sincs bajom, én sem vagyok hetero, de az olyan melegek (már ha tényleg az), mint pl Cohchita Wurst.. Na pl az ilyenek miatt ítélik el a melegeket és az olyanokat én is elítélem.

Ha valaki meleg, hát legyen, attól még lehet jó ember. De lassan már szinte kötelező lesz annak lenni. Nem szabad, hogy teljesen megváltozzon a család szerkezete és hogy felcserélődjenek a nemek szerepei.

2014. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

Te hülye vagy...

Inkább lapzogasd a Magyar Helyesírás Szabályait!!!

2014. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
ne térjünk át a melegekre pls most nem az a lényeg
2014. jún. 15. 12:46
 34/36 anonim ***** válasza:
Te egy akkora retardált majom vagy, hogy csak na...
2014. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
attol h nem vagy hajlandó meg látni az igazságot!!! nem én vok a hülye
2014. jún. 15. 14:55
 36/36 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy hülye, inkább üldözési mániás... :D
2014. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!