Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sziаsztok sztetek! Igaz...

H0tb0y kérdése:

Sziаsztok sztetek! Igaz az h a google a világ irányítására törekszik sőt már el is ért azt?!

Figyelt kérdés

1ik haverom mondta... h a google mindenben benne van kereső youtube google maps gmail google+ stb stb és mindent tud rólunk mit szeretünk mit nem kik a barátaink kit utálunk mit csinálunk stb stb. És állítólag befolyásol is minket mit vásárolunk stb amit akarja h vegyünk azt dobja ki! Meg h már minden a kezében a kormányokat is a google irányitja meg oan titkos tudat módositto üzeneteket küld nekünk h pl a homokosok házasodhassanak ez miatt fogadják el egyre többen az iesmit mert ez a google érdekeit szolgálja.

Sztetek ez igaz? És ez ellen mit tehetnénk h igy rabszolgákká tegyenek minket?

16/F


2014. máj. 31. 22:39
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Igen tom h a Facebookon többen vannak de azért a Google+ is elég népszerü külföldön meg figyeld meg h vagy meg fogják szerezni a Facebookot vagy meg semmisitik.

De igazából nincs is annyira szükségük a Googleplusra mert így is mindent tudnak rólunk!!!

2014. máj. 31. 23:14
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

én a kérdezőnek adok igazat, már többen írtak erről a témáról , több neves hazai és külföldi újság is.

lényegében a keresési módszereidről, a gugliban és a jutyubon szinte mindent megtudnak rólad, de ez ha nem elég ott a gugli többi szolgáltatása, az egyik legnépszerűbb a kereső és a videómegosztó mellett az email forgalmat lebonyolító gmail.

azok a rendszerek, amik ezt a hatalmas adatmennyiséget szűrik, többféle programmal nem csak szavakra, hanem összefüggésekre is rákeresnek, amit a keresési szavaidból vagy az emailben forgalmazott szavaidból raknak össze, lehet jobban ismernek mint te magad!

és van ettől meredekebb téma is, de arról inkább nem írok, hogy miképpen tudnak rólad vagy rólam mindent!

2014. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
54%

"sexuálisan nem normális viselkedést"


Nem normális= jelenleg társadalmilag nem elfogadott. Pl 500 évvel ezelőtt egy fehér és egy fekete házassága "nem normálisnak" számított. Vagy pl egy hajóra nőket felvenni is nem normálisnak számított. Most normális. Majd hozzászoksz ehhez is.


"ÉS AKKOR a melegek többen leszek a biszexuálissok többen lesznek"


Apró logikai ugrás. Ha nem nyomjuk el őket, nem tagadjuk ki őket, akkor hirtelen többen lesznek? Miért is?


"heterók össze vissza dugnak házasodnak elválnak és egy nagy katyvasz lesz az egész"


Igen, vannak, akik minden kis változás esetén hatalmas összeomlást vizionálnak. De ez ettől még nem lesz igaz.


"gyereknevelés helyett ink interneteznek! Mert ha belegondolsz egy ember naon sok időt szán a gyereknevelésbe."


Mert pl a válás az nem emészt fel sok időt (már ha elfogadjuk az aberrált gondolatmenetedet)? Plusz gyereknevelés közben is lehet internetezni, és a gyerekek is növelik az internetezők számát. A Google-nek minden téren érdeke a népszaporulat növelése.


"A melegek az más mert hiába ha örökbe is fogadnak más gyerekét nevelik nem a sajátjukat, szal + népességet nem adnak hozzá"


Létezik spermadonor. De egyáltalán mégis milyen aberrált érv ez? Ha a melegek nem adnak új internetezőket a világnak, viszont magukat lefoglalják és ők ,kevesebbet interneteznek, az rossz a Google-nek, nem? Szóval a melegek örökbefogadásának támogatása végeredménybe a te logikád szerint rossz nekik!


"Ferenc pápa is az ő emberük a Google tette az egyház élére."


Bizonyíték?

2014. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nemcsak a goooglén keresztül tudhatnak meg rólad bármit, hanem a facebookon és az egész interneten keresztül.
2014. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a Predatoroknak akarják eladni a bolygót, csak puhítják a népet... komolyan jó reggelt amúgy. Falusi vagyok itt például sokan szeriintem évi 10 percet nem töltenek számítógép és internet közelében, na róluk aztán sok mindent nem találni neten....
2014. jún. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
A google egy kereső oldal nem a skynet bár igaz, hogy a guglisok megjegyzik az IP-t és a proxy-t, de nem akarják elfoglalni a világot sem befolyásolni téged ők arra törekszenek, hogy minél jobb szolgáltatást nyújtsanak így a kereső oldalt a készülékhez igazitsák. A google nem nézi meg, hogy mit csinálsz, amikor nem netezel, de megjegyzi azt, amikor keresgélsz, ha pedig nem bízol a gugliba ott a yahoo, bing, ok stb. :-D
2014. jún. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Ha nem akarják elfoglalni a világot!! Akk miért van az h titokban liberális politikai pártok kampányát támogassák rengeteg pénzzel? Hm? Ezt magyarázd meg!
2014. jún. 1. 08:01
 18/36 A kérdező kommentje:

"Falusi vagyok itt például sokan szeriintem évi 10 percet nem töltenek számítógép és internet közelében"


Lehet de ezek főleg falusi idösebb emberek nekik a vásárló erejük sem oan nagy nem számítanak a googlenak annyira!

2014. jún. 1. 08:43
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megleplek most, de a google nem csak ezekben van benne hanem az android is az övék. Más szóval amit a telefonodon csinálsz azt is tudják.

A kereséseid és a dolgaid egy adatbázisban tárolódnak majd annak megfelelően mutat neked hirdetéseket. Pl ha rákeresel hogy mennyiért tudsz új monitort venni akkor egy darabig monitorhirdetésekbe fogsz botlani a neten.

A kormányokat a google irányítja.... ez fájt.

Részben igaz, de nem olyan ijesztő stílusban mint ahogy haverod megfogalmazta.

2014. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
#17 Én még erről nem hallottam nem hiszem, hogy a google támogassa pénzzel bármelyik pártot viszont, ha mégis, akkor valoszinűleg pénzért teszi, mivel ez oda-vissza működik. Én is paranoiás vagyok, mint te ezért állítottam be a googlét, hogy ne mentse el a kereséseket sőt a gépemen is dinamikus IP-t használok a proxy-t is folyton változtatóm és google fiókom sincs. Ha mégis elakarják foglalni a virtuális világot, akkor egészségükre nagy ívben lesz...arom én mindig ott leszek a nyomukba hackerként.
2014. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!