Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van ilyen spirituális könyv?

Van ilyen spirituális könyv?

Figyelt kérdés

tudatos álomról ahogy olvastam, azt írják h megélhetsz tudatosan szituációkat, benne lehetsz helyzetekben. Na meg hogy önismeret is, a felsőbb én felé tehetsz kérdéseket és választ kapsz.

Tényleg létezik ilyen ? Vagy ez nem is tudatos álom hanem asztrál utazás, meditáció ?

Kipróbáld magad így helyzetekben ezáltal önismeretre tennél szert. Vagy pl olyanra gondolok, h amit élőbe nem csináltál vagy nem mertél, így fejben felkészülsz egy dologra, mintha megálmodnád, így megtudod mit hibáztál s mi lett volna a jó.. és később ,akkor, abban a helyzetben már úgy cselekszel élőben hogy tudsz, és nem lesz ismeretlen.

Magyarul hogy így fejlezd magad. Van ilyen ? engem a személyiségfejlesztés része érdekel. meg hogy egyáltalán van e ilyen könyv, tudatos álomba, amivel ezt el lehet sajátítani.


2014. máj. 12. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Normál tudatállapotokban is tehetsz felkérdéseket.


De szerintem egyik állapotban sem lehetsz biztos abban hogy honnan érkezett a válasz.

2014. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tudatos almodast nem olyan konnyu elsajatitani. Viszont amit mindenki tud, vezetett meditaciora ellazulni es ebben az allapotban kepzeletben megszerkeszteni egy idealis helyzetet amelyben ugy vislkedsz, ahogy neked a legidealisabb. Egyszoval, almodozol arrol, amit szeretnel.
2014. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Google.hu =

alkotó álom pdf


erre keress rá ez a legjobb!!

2014. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Noel langley : Edgar Cayce a reinkarnációról
2014. máj. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!