Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti feltették már magatoknak a...

Ti feltették már magatoknak a kérdést, hogy "ki vagyok én?

Figyelt kérdés
csak komoly válaszokat köszi

2014. ápr. 24. 12:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"naponta megkérdezem" 9

Ez jó. Az vagyok, aki a kérdést felteszi: 'ki vagyok én?'

Ennek a kérdésnek lényege kérdés.

2014. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

jackie chan is feltette ezt a kérdést, nem is egyszer az elveszett zsaru című filmjében.

hej de jó film is volt az!

állandóan azt kérdezte, ki vagyok én??

2014. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én Zuschlag János vagyok!
2014. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én minden nap fel teszem magamba ezt a kérdést.

El gondolkozom mi rosszat tettem de rá jövök hogy ku.rva nagy király vagyok és ennyi :)

2014. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
kérdező, ez a kérdés honnan jött? mi vagy ki inspirálta? én is komoly választ kérnék.
2014. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

ezzen érdmes elgondlokodni mindekinek..

rajat kivül mások is tettét már fel ilyen kérdést.

2014. ápr. 24. 20:31
 17/21 anonim ***** válasza:
404.
2014. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ramaha maharshi, papaji, nisargadatta maharaj. tőlük valódi válaszokat kaphatsz. üdv
2014. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ők nagy bölcsek, előző, de ezt a kérdést csak magának teheti fel és válaszolhatja meg mindenki, már amennyire meg lehet válaszolni. Van egy ilyen buddhista tudati gyakorlat, aminek a lényege ennek a kérdésnek a feltevése - sokszor, sokáig: Ki vagyok én?. A választ a csendből kell meghallani. Mert 'én' nem vagyok azonos a testemmel, a lelkemmel, a szellemmel: az én csak az énnel azonos. Én teszem fel a kérdést.
2014. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19es. ez azért nem így működik. ha jártas vagy az efféle olvasmányokban, számodra is világos lehet, hogy teljesen egyedül, segítség nélkül alig van valaki, akinek elég lenne csupán annyi, amit leírtál. amit mondasz, hogy "a kérdést csak magának teheti fel az ember, és csak az adhat rá választ, stb stb" azért sandít, mert érdekes módon te is a buddhistákra hivatkozol. Akkor te nem kaptál segítésget/nem kértél segítséget? A kérdezőnek azért ajánlottam ezeket a neveket, mert segíthetnek abban, hogy valaki felismerje azt, amit mondasz, még még azt, hogy onnan hogyan tovább. Meg még tovább. Légyszíves ne okoskodj, és ne magadat fényezd, hogy "dehát ez pofon egyszerű". Inkább ajánld olyanok segítségét, akik veled meg velem ellentétben megélik azt, amit megélnek. És bízd rájuk az útmutatást vagy épp a nagy büdös semmit. Nekünk nem tisztünk buddhákat játszani. Szóval, kérdező, szívesen írok videó/könyvcímeket, linkeket, amikre rábukkantam (szinten nagy segítségnek hála, amit nagyon köszönök), és meglátod, hogy neked és számodra mit mondanak, segítenek, vagy épp mit nem segítenek ezek az emberek.
2014. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!