Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért "idegesít, zavar"...

Miért "idegesít, zavar" édesapám jelenléte, megmozdulása, megnyilvánulásai? Beteg vagyok, hogy nehezen tudom elviselni?

Figyelt kérdés

Kérem csak az válaszoljon, aki segíteni/magyarázatot tud adni a kérdésemre!

Soha nem volt konfliktusom apummal,jó ember, mégis úgy érzem, hogy hatalma szakadék van közöttünk!

Nem hiszem, hogy csak csak generációs (30év) különbség van közöttünk!


2014. jan. 19. 17:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Valami spirituális magyarázatra lennék kíváncsi!
2014. jan. 19. 17:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Kevéssé spirituális, de talán nem akarsz olyan lenni mint ő, mégis nagynak látod ennek az esélyét. Olyasmit utálsz a megnyilvánulásaiban, amit magadban utálsz.
2014. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az idős emberek gyakran modorosak, kapaszkodónak használják mikor nem tudják, hogyan viselkedjenek. Őt nem zavarja benned semmi? :)

Mióta tart ez, hogy zavar téged? Mióta érzed a szakadékot? Felnéztél rá valaha? Alulművelt? Miben nem tud neked teljesíteni?

2014. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy erzek anyammal kapcsolatban, en a lanya vagyok, 25 ev korkulonbseg van kozottunk.

Az okok a tudatalattiban vannak melyen eljetve. Normalis magyarazat hianyaban, spiritualis szempontbol nezve a dolgot, en ugy hiszem hogy az ok elozo eletunkben gyokerezik. Jelentos konfliktus lehetett koztunk, amit meeg nem oldottunk meg, azert szembesulunk vele mostani eletunkben is. Nem birjuk egymas, nem tudjuk szeretni egymast, follelegzek ha nincs a kozelemben az anyam.


A helyzet akkor lesz megoldva, ha kepes leszek elfogadni ot olyannak amilyen, ugy ahogyan van, hibaival eggyutt, anelkul hogy probalnam megvaltoztatni. Ertelmem tudja hogy anyam tukrot tart elem, mert o is en vagyok... Ez a megoldas, tudom; ezen dolgozom bensoleg, ez nekem karmikus foladat.

2014. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt hittem mindenki lehurrog majd!

Igazából megvizsgáltam és nincs azonos rossz tulajdonságunk!

Való igaz: nem túl intelligens, nyers, butácska vagyis egyszerű emberke.Igazából sosem néztem fel rá! Anyum mindig azt mondta, hogy örüljek, hogy nem jár kocsmába és nem ver minket! :) Köszi!:D

Ennyi év elteltével sem tudna szerintem 1 útravaló, bölcs gondolatot megfogalmazni!

A régmúltban él! Nem haladt a korral! Ő megelégszik azzal, hogy a 70-es években járt Balatonon, nem érdekli, hogy azóta mennyit változott a világ körülötte!

Egy háztartásban lakom a szüleimmel, ezért várom a magyarázatokat, lehetséges okokat, hogy könnyebbé tegyem az együttélést!Pl. apumra rá kell szólni, hogy menjen el fürödni, moson kezet, és vegyen fel tiszta ruhát, ha orvoshoz megy stb...nem köszön, ha jön valaki ismerős hozzám, csak néz, mint a birka az új kapura! Bocsánat, de ezek a tények!

2014. jan. 19. 20:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, alul művelt! Már gyerekkoromba se szerettem, ha puszit adott és azt sem szerettem, ha ő hozott-vitt az óvodába.
2014. jan. 19. 20:13
 7/10 Zole79 válasza:
4-es hozzászóló lány nagyon jó dolgot irt!!! Én is igy gondolom. Mindenképpen valami múltbéli közös emlék az ami ezt érezteti veled. És mivel ez mélyen a tudatalattidban rejtőzik, igy nem tudod miért van ez az érzés. Az elfogadás is helyesnek tűnhet de vannak egyéb megoldások ,lehetőségek. Mindenképpen javaslom hogy ha érdekel merülj el a témában. 34/F
2014. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elfogok, de milyen irányban induljak el! Kineziológushoz forduljak?

Szeretném rendezni ezt az életemben, mert tudom, hogy sosem lesz boldog párkapcsolatom, ha annyiba hagyom az ügyet!

2014. jan. 19. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kineziologia jo dolog, nem kimondottan ilyen jellegu problemakra valo megoldas.

Ber Hellinger - Csaladallitasa valoszinuleg segit, ajanlom.

Amugy a szuleinkat mi valasztjuk meeg mielott leszuletnek testbe, tahat annak nagyon komoly oka van, hogy miert eppen oket valasztottuk !

2014. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy mi választjuk ki a szüleinket!
2014. jan. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!