Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet, hogy a kisfiam...

Mit jelenthet, hogy a kisfiam és a jelenlegi barátom ugyanazon a napon születtek?

Figyelt kérdés

biztos van valami jelentősége,és nagyon érdekes,hogy a kisfiam,aki 23 hónapos jan.11-én született.a jelenlegi barátom,akit egy éve ismertem meg úgyszintén jan.11-én született..

vajon mit jelenthet?


2013. dec. 16. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy jan.11-én kettő szülinapot fogtok ünnepelni, ha addigra nem szakitasz a jelenlegi barátoddal.
2013. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit.
2013. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mindketten indigógyerekek, szuperképességekkel.
2013. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiad is és a barátod is 23 hónaposak.
2013. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

Akkor én és a kisebbik lányom milyen különlegesek vagyunk! Egy napon van a szülinapunk!!! Jujujujuj! Már megyek is a Fókuszba. Vagy az Aktívba?

Semmit nem jelent. Érdekesség, ennyi.

2013. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egész biztosan van jelentősége .... ne nézz több ezo-tv-t.
2013. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj, de buták vagyunk, hát a kisfia a barátja is egyben
2013. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kell mindennek jelentenie valamit. Az anyám névnapja egy napra esik apám születésnapjával, a feleségemnél pont fordítva, apósom névnapja, egy napon van anyósom születésnapjával. Jelent valami? Igen, könnyebb így felköszönteni őket, nehezebb elfelejteni egyiket vagy másikat.


Ez olyan, mintha azt kérdezné valaki: képzeld, ma egy kutya pont oda .zart, ahova én később léptem, jelent ez valamit? Igen, azt, hogy hozzánk nem jössz be, amíg meg nem pucoltad a cipőd.

2013. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!