Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is van aki annyira nyitott...

Más is van aki annyira nyitott mint én?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok aki olyan szinten nyitott hogy az ezotéria bizonyos részeit is elfogadja de a tudományban is hisz. ( Azt hiszem hogy ez régen skolasztikának nevezték ). Van(nak) rajtam kívül ilyen ember(ek) ?

2013. dec. 15. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az ezo fanatikusok próbálják bizonygatni a lélekvándolós (csak egy példa) hülyeséget például. Ráadásul úgy, hogy valaki valamelyik oldalra ír egy cikket, arra már azt mondjátok, hogy úristen itt a bizonyíték.

A tudomány ha felmutat valamit, azt alá is tudják támasztani.

2013. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es: én mint mondtam szkeptikus is vagyok bizonyos szempontból ( inkább mindkettő felé nyitott, de ettől eltekintve: ) ez fordítva is elsülhet. Példának okául: 2000. jan. 1. / 2012. dec. 21. és ez csak két világvége dátum a sokból.
2013. dec. 15. 14:21
 13/14 anonim ***** válasza:

"A te hitrendszered"


Hitrendszered csak neked van. Én nem hiszek semmit, vagy tudok valamit, vagy nem tudok. Ennyi.

2013. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok nő van ilyen. A feleségem pl hisz a vonzás törvényében, a lányom meg a reinkarnációban. Pedig alapjában véve mindkettejük tudata a tudomány üllőin edződött.
2013. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!