Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is van aki annyira nyitott...

Más is van aki annyira nyitott mint én?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok aki olyan szinten nyitott hogy az ezotéria bizonyos részeit is elfogadja de a tudományban is hisz. ( Azt hiszem hogy ez régen skolasztikának nevezték ). Van(nak) rajtam kívül ilyen ember(ek) ?

2013. dec. 15. 12:37
1 2
 1/14 II.Dartheon ***** válasza:
100%

hogyha arra gondolsz, hogy hiszek-e mondjuk az idegenekben, a karma törvényben, az újjászületésben, meg a hasonlókban, akkor igen :)

De ugyanakkor a tudomány is érdekel.. és miért.. de.. mi az, hogy valaki nem "hisz" a tudományban? AZ van, és független attól, hogy én hiszem-e hogy van, vagy sem... de lehet félreértem a kérdésed.

2013. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen erre gondolok hogy a tudomány jó, igaz, de nem biztos. Pl.: a tudomány nem bizonyítja hogy léteznek földönkívüli lények, de arra sincs bizonyíték, hogy nincsenek. ( Amekkora az univerzum 100% hogy vannak csak nem 1-2-10 fényévnyi távolságra, de ezt nem tudtuk meg bizonyítani.)
2013. dec. 15. 13:02
 3/14 anonim ***** válasza:
A tudományban nem hinni kell, hanem érteni és művelni.
2013. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem amit a 3-as mond, de ő nem értette meg amit mondtam. Amit mondott a tudományról az igaz, de amit nem tud megmagyarázni a tudomány ( vagy nem biztosan ) az nem feltétlen hamis. ( Privát ha nem érted )
2013. dec. 15. 13:12
 5/14 II.Dartheon ***** válasza:
egyetértek kérdező.. nos.. ha tudomány szerint, be van bizonyítva hogy egy vulkáni utóműködés során kialakult savas vizes környezetben találtak élő sejteket, meg még az atomreaktor(!) belsejében is, akkor miért ne élhetne akár más bolygón is valami élőlény?
2013. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Természetesen élőlényeknek nem csak az intelligens fajok, hanem a primitív, állatokhoz hasonló vagy akár bakteriális életformák is hozzátartoznak.
2013. dec. 15. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Kizárt. A sok ezós hülyeséget nem lehet elhinni. Aki meg elhiszi... hajrá.
2013. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 II.Dartheon ***** válasza:
Világvége, aztán meg ha a tudomány bebizonyítja, hogy igaz, még te döbbensz meg, és hitetlenkedsz, meg játszod magad...
2013. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"aztán meg ha a tudomány bebizonyítja, hogy igaz"


Az ezoterikus hülyeségek ellentmondanak a fizikai világképnek. Szóval a tudomány már bizonyított. Méghozzá azt, hogy az ezotéria egy baromság.

2013. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 II.Dartheon ***** válasza:
Úgyse tudjuk egymást meggyőzni a magunk igazáról... szóval kár az energiáért. A te hitrendszered szerint lehetetlen, az én hitrendszerem szerint igen. S hogy mennyire fog összedőlni a hitvilágod majd később, és mennyire fogsz ettől megborulni mentálisan, majd kiderül.
2013. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!