Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A bibliában van olyan leírás,...

A bibliában van olyan leírás, hogy egy angyal úgy áld meg valakit, hogy átöleli?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, leül melléd a kanapéra míg TV-t nézel.

De jó legyen a műsör, mert különben menekül.

2013. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szecsői Tibor ***** válasza:
0%
Ja, biztos van a Bibliában szexre utaló eufemizmus, akár ilyen is lehet.
2013. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ide találnak a mókamesterek is,menjetek szépen máshová játszani,azok válaszát várom akik olvasták a bibliát,és nem szkeptikusak a témát illetően.
2013. nov. 26. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:

gyöngéden bújj mellém és ölelj át

táncold át vele ezt az éjszakát.



erre gondoltál nem?

2013. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Girgoy ***** válasza:
A Bibliában az angyalok általában nem érintik meg az embereket! Ők csak üzenteket közvetítenek vagy más módon segítik az emebreket. A közvetlenebb kontaktus, sőt, az ember szférájának megsértése inkább a bukott angyalok, démonok stílusa. Nem tudom, miért tetted fel ezt a kérdést, de vigyázni kell az ilyenekkel. Az angyalok úgy képesek jót tenni, szolgálni, szeretetet közölni, hogy tiszteletben tartják az ember privát szféráját. A démonok egyből be akarnak törni abba minden erőszakkal és trükkökkel! Ez számos nagy lelki ember, remete tapasztalata is.
2013. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Girgoy ***** válasza:
Egyébként tudok több konkrét esetet is, amikor magát Istennek kiadó démon került erős intim kontaktusba (inkéávv érzelmi, mint fizikai síkon) emberekkel (általában nőkkel), úgyhogy erre vigyázni kell! Nagy lelki érettség, tapasztalat vagy egy jó lelki vezető szükséges ahhoz, hogy valaki különbséget tudjon tenni Isten valódi tiszteletteljes és tiszta szeretete és a démonok megtévesztő nyomulása között. A démonok irányítani akarják az embert és ehhez nagyon sokszor alkalmaznak felfokozott izgalmi állapotot, érzelmi manipulációt.
2013. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
*Bibliában
2013. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ,egy álmom miatt kérdeztem,nem vagyok gyakorló hívő,de az álmomban egy magas , fehér ruhás angyal szerű lény állt meg közvetlen előttem,ahol én már vártam,egy halványan megvilágított hatalmas régi barokk stílusú teremben,és azt mondta egy elhunyt rokonom küldte őt hozzám,hogy megáldjon,ez után jött ez a bizonyos ölelés,utána pedig felébredtem.Soha azelőtt nem volt még hasonló álmom,és minden részletére emlékszem,ami ritka nálam.Az angyalnak egyébként nem volt szárnya,csak nagyon magas volt és arcát nem láttam csak nagy fényességet amikor felnéztem rá.
2013. nov. 27. 20:19
 9/9 Girgoy ***** válasza:

A szerzetesi irodalom szerint a legbiztosabb módszer ilyenkor azt modnani:


"Ha Isten volt, nem vagyok rá méltó, ha ördög volt, nem akarok róla tudni."


Ezen a területen eléggé résen kell lenni, és az óvatosság a legcélravezetőbb technika. Egyes lelki írók szerint a halottak nem is tudnak kapcsolatba lépni az élőkkel, akik elhunyt ismerőseinknek adják ki magukat, azok is trükkös démonok. A démonok azok, akik mindenféle izgalommal és trükkökkel irányítani akarnak minket, míg Isten nem szorul ilyen ferde módszerekre, neki nyugodtan mondhatod a fenti idézetet. Isten nem fog megharagudni, ha valaki azért óvatos, mert nem akar az ellenség befolyása alá kerülni és meg tudja taálni szabadságában és emberszeretetében azt az egészséges módszert, ahogy közöl velünk üzenetet tisztán és egyértelműen, míg a démonok előszeretettel visznek minket homályos, ingoványos területre, ahol mi bizonytalanok vagyunk és gy könnyebben irányíthatók.


HA meg esetleg megint előjönne a dolog, mondhatod nyugodtan azt is, hogy "nem vagyok méltó az áldásra, én csak bűneim bocsánatáért könyörgök Istennek." Ha az ördög trükkje ez, az alázat elnémítja, mert ők gőgösek és nem találnak fogást az alázatosokon. Ha Isten volt, nemcsak a bűneidet bocsátja meg ilyen alázat miatt, hanem meg is áld. Nem teátrális önmugatással, hanem szelíden, csendesen. Mert Isten ilyen. :)

2013. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!