Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire képesek az angyalok?

Mire képesek az angyalok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Semmire mert nincsenek, mint ahogy a Télapó sem létezik.
2013. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Kisebb súlyú ajándékokat tudnak karácsonykor házhoz szállítani, mint a Jézuska, de még mindig nagyobbakat, mint a Télapó, aki csak kis mikuláscsomagokat bír el.
2013. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elég legyen már a hülyeségekből, a könyvemhez kellene információ!
2013. szept. 9. 18:36
 4/17 anonim ***** válasza:

Olvasd el az Atlantisz angyalai című könyvet és próbáld ki :)))


Fent van a neten

2013. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A fekete hajúak azok nagyon tudnak szeretni és földi férfiakat keresnek meg itt, hogy megmutassák nekik mi az égi szerelem.
2013. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Négyes kommentelő! Pontosan hol, mert most kerestem és nem találtam rá.
2013. szept. 9. 18:45
 7/17 anonim ***** válasza:
Bármire.
2013. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Milyen könyvhöz?
2013. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Visszaküldeni az időben (Ez nem olyan jó ám, mert ahova küldenek onnan már nem jöhetsz vissza.), tönkretenni a villanyt, elszívni az áramot, ja és elfújni a gyufát (mondjuk ezt csak a baby angyalok csinálják).

Ha nem pislogsz akkor nem tudnak elkapni. Ha nézed őket akkor csak egyszerű szobrok, nem tudnak mozogni. Szóval figyelj oda a szobrokra!


Ha nem tudnád én most a síró angyalokról írtam, mivel a kérdésben nem írtad, hogy milyen angyalokról akarsz informálódni. De mondjuk írhattam volna Béla őrangyalról is

2013. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ők magas rangú szellemi lények, az h mire képesek???

egy ilyen alacsony értelmi szinten lévő teremtmény mint az ember, biztos meg is tudná mondani...mi??

még senki sem látott angyalt, mert annyira szennyezett a gondolkodásunk, és érzéseink,h ezek az Istenhez hű lények, soha nem is kerülnének kapcsolatba az emberekkel.

2013. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!