Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 4éves gyermek, hogyan tud...

4éves gyermek, hogyan tud beszélni soha nem látott, sőtt 33-éve elhunyt emberrel?

Figyelt kérdés
A lényeg:Gyerköccöm eggyik reggel meg kérdezte,anya ismersz olyan nevű bácsit,hogy Pap József? Tudtam kiről van szó,de én sem ismertem,férjen nagybátya volt de sajnos 33-évvel ezelőtt elhunyt.Férjem ekkor 3-éves volt.Gyermekem el mondta beszélt vele álmában.Le írta hogy néz ki,milyen ruha volt rajta.Anyósom elmondta ez mind igaz!!!!Ki mentünk a temetőbe,mikor oda értünk a sírhoz gyermekem oda lépett és rá mutatott a képre,Anya ővele beszéltem álmomban.Hozzá teszem előtte a gyermek nem látta,és nem is beszéltünk erről a témáról.Hogy van ez? Hogyan tudott beszélni vele? Honnan tudta a nevét?Honnan tudta milyen ruhát viselt? Ami valójában volt az illetőnek?!Várom az értelmes válaszokat.
2013. okt. 25. 06:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Rossz a kategória.
2013. okt. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia .Én úgy hallottam,hogy a gyermekekben ez a képesség 6 vagy 7 éves korukig fokozottan megvan .

Én hiszek ezekben a dolgokban ,bár a hátam is borsózik ,ugyanakkor valahol megnyugtató :-) !

2013. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezt most megálmodta. Ha különleges képességei lennének, láthatta volna nappal, játék közben is. Álmában kevésbé ijesztő.
2013. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez több mint álom .... De mindenki azt gondol amit akar .
2013. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Lehetséges-e, hogy az álom a valóság, az ébren megélt valóság pedig illúzió?


(#3)

2013. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"anya ismersz olyan nevű bácsit,hogy Pap József?"

Biztos, hogy így kérdezett? Egy négyéves nem szokott így kérdezni.Hogy volt pontosan a kérdés?

2013. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ami a fejünkben történik egy másik síkon lévő valóság. Ennyi. Ezt minden ezotériában járatos ember tudja, elismeri (mármint aki tényleg, nem az ezo tv szintű agymenésre gondolok, itt sajnos főleg csak olyanokat fogsz találni, nem érdemes itt ilyesmit kérdezni). Nem kell semmi pluszt belemagyarázni, meg csavargatni a dolgot.
2013. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Kisgyermekek képesek észlelni a szellemeket, és a túlvilágot.

3-4 éves koromban, 1995-6' körül történt. Fényes nappal volt. Anyukámmal sétáltam egy hozzánk közeli játszótér mellett. Egyszer csak megláttam a játszótérrel szembeni járdán, az út másik oldalán, sepregetni egy 30-40 év körüli férfit. Kék farmernadrágot, kék-fehéren, vízszintesen csíkozott pólót viselt, hullámos, sötét haja, és bajsza is volt. Sepregetés közben sírt, és ordibált. Mondtam/mutattam anyának, hogy "ott egy síró-rívó bácsi", de ő nem látott senkit sem. Nem sokkal később elmondtam részletesebben a szüleimnek a történteket, és apám azonnal rájött, hogy az egyik volt ismerősére teljesen illett a leírásom. A meglepő az, hogy egy-két héttel azelőtt halt meg, mielőtt láttam "őt", (soha nem láttam előtte) és ugye anyukám nem látott ott senkit sem, ahol mutattam. Abban a házban lakott, amivel szemben észleltem.

2013. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy csodagyerek. Nem csak azért, mert csodálatos dolgokat lát, hanem azért is mert felnőttesen fogalmazza meg a kérdését. A történet nagyon érdekes.
2013. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!