Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a sorsban?

Ti hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nincs barátom, de hiszek abban hogy majd a sors összehoz az "igazival"... Ez hülyeség?
2013. aug. 31. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked is tenni kell érte, hogy legyen, becsöngetni senki nem fog az ajtódon, lehet, hogy a sors összehoz majd valakivel, de ehhez ki is kell mozdulnod, illetve észre kell venned a lehetőséget.
2013. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sorsodat te magad alakítod. Igaz, hogy az életben nincsenek véletlenek, de mindenre meg van a lehetőséget, úgyhogy csakis te rajtad múlik, hogy mit hoz majd a jövőd. Gondolj csak bele, rengeteg ártatlan ember szenved az életben, akik egyáltalán nem érdemlik meg... A sors szerinted ennyire kegyetlen lenne? Aki nem akar változtatni, az egész életében szenvedni fog, de ez csak egy példa volt... Rövid ugyan az élet, de azalatt az idő alatt mindenre megvan a lehetőséged, így javarészt csak rajtad múlik, hogy mikor találod meg az igazit...
2013. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha csak a babérjaidon ülsz, akkor hiába létezik a sors, mert így még ő sem tud tenni semmit sem.

Neked is kell tenni érte valamit.Vedd a kezedbe az életed.

2013. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot az életben nem hallottam még, hogy te alakítod a sorsodat. Majd éld végig azt, amit én, és akkor alakítgassad!
2013. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!