Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megérezhetem ezeket? Több lent!

Megérezhetem ezeket? Több lent!

Figyelt kérdés

Több dolog is lesz.

Édesanyám az mesélte hogy mikor 8-9 éves voltam volt hogy mentem az utcán megálltam(egy helyen), egy másodpercre becsuktam a szemem, vettem egy nagy levegőt és mondtam hogy anya itt erős a gravitáció. Ezt érezhettem,van olyan hogy valahol erősebb a gravitáció? A második pedig: a dédmamám 1,5 éves koromban meghalt sosem találkoztam vele, semmit sem tudtam róla csak hogy volt egy dédmamám. Bementünk a temetőbe (kb 4-5 éves lehettem, a nevét sem tudtam!) Beléptünk és megkérdeztem hogy Anna dédihez jöttünk? Emlékszem hol van. És odavezettem édesanyámat a sírhoz. (soha nem beszéltek előttem róla!A TEMETŐBEN SEM JÁRTAM ELŐTTE mert kicsinek gondoltak hozzá.) Anyukám nagyon meglepődött hogy honnan tudom és megkérdezte. Én meg azt mondtam hogy én már sokszor álmodtam a temetőről és anna dédiről. Ez lehet? Légyszi csak értelemes válaszokat!


2013. aug. 16. 13:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mindegy, az ilyen emberek nem érdemlik meg hogy bárki rosszul érezze magát az ilyen troll kommentek miatt.
2013. aug. 16. 19:47
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi van? Erősebb a gravitáció? Egyáltalán tudod mi az a gravitáció? És tudtad mi az 8-9 évesen? És mi az, hogy erősebb? Lécci fogalmazd már meg nekem mostani tudásoddal, hogy mi az a gravitáció és miből fakad! Na akkor elhiszem, hogy talán igaz... Egyébként a temetős történet hihető... De nem hiszem el, mert ez a gravitációs cucc minden komolyságot kiűz a történetből. Ha lírod mi az a gravitáció (én tudom) akkor talán elhiszem és írok egy értelmes választ.
2013. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A 4 éves unokatestvéremet is megkérdeztem és tudja, de mindegy. És egy kilenc éves gyerek sem buta feltétlen. A gravitáció a föld vonzásereje, ez tartja a tárgyakat, embereket a földön.Pontosabban a súly(od) és a gravitáció. De ez nem pontos, nem tanultam róla, ez az amit így kapásból tudok.
2013. aug. 17. 11:51
 14/17 A kérdező kommentje:
gravitáció=tömegvonzás ha nagyon egyszerűen akarom kifejezni.
2013. aug. 17. 11:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Megnézted google-ban mi? :D
2013. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet elfogadni hogy tudom? Ha egyszer tudom miért nézném meg? Én tudom a legjobban hogy tudom e vagy sem, úgyhogy erről nem nyitok vitát.
2013. aug. 17. 12:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Rá lehet érezni.
2013. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!