Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megérezhetem ezeket? Több lent!

Megérezhetem ezeket? Több lent!

Figyelt kérdés

Több dolog is lesz.

Édesanyám az mesélte hogy mikor 8-9 éves voltam volt hogy mentem az utcán megálltam(egy helyen), egy másodpercre becsuktam a szemem, vettem egy nagy levegőt és mondtam hogy anya itt erős a gravitáció. Ezt érezhettem,van olyan hogy valahol erősebb a gravitáció? A második pedig: a dédmamám 1,5 éves koromban meghalt sosem találkoztam vele, semmit sem tudtam róla csak hogy volt egy dédmamám. Bementünk a temetőbe (kb 4-5 éves lehettem, a nevét sem tudtam!) Beléptünk és megkérdeztem hogy Anna dédihez jöttünk? Emlékszem hol van. És odavezettem édesanyámat a sírhoz. (soha nem beszéltek előttem róla!A TEMETŐBEN SEM JÁRTAM ELŐTTE mert kicsinek gondoltak hozzá.) Anyukám nagyon meglepődött hogy honnan tudom és megkérdezte. Én meg azt mondtam hogy én már sokszor álmodtam a temetőről és anna dédiről. Ez lehet? Légyszi csak értelemes válaszokat!


2013. aug. 16. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze és persze. :))
2013. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy az utca egy pár méteres részén éreznéd a gravitáció változását. Ezt igen érzékeny műszerekkel lehetne csak kimutatni, az embernek egyszerűen nincs olyan szerve, ami ezt észre tudná venni.

A másodikra nem tudok ennyi infó alapján korrekt magyarázatot adni, de szerintem ne éld bele kapásból magad a rejtélyes képességekbe. Csak okosan ;)

2013. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sok volt a "tvájlájt" vagy olvastál valami nyálas fantasyt ahol eljön érted a természetfeletti álom pasid? Ma már szinte minden csaj beleképzeli magát ilyenbe, ami már kezd szánalmas lenni... Én hiszek az ilyen dolgokba, de könyörgöm, álljatok már le! Nem jön semmilyen bu zi, diszkógömb aki vámpirt csinál belőletek, világos?
2013. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Figyelj. Fordítsd az energiád hasznosabb dolgokra, az ilyen kitalációk helyett. Sportolj, olvass egy jó könyvet vagy menj le a barátaiddal strandolni. Te is jobban jársz, meg mi is.
2013. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy vámpír médium vagyok csak azt kérdeztem erre rálehet e érezni.
2013. aug. 16. 18:07
 6/17 A kérdező kommentje:
És én nem ilyen hülyeségeket olvasok.
2013. aug. 16. 18:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Médium xD szóval már el is könyvelted magadat annak. Tiszta szánalom...
2013. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nem ezt mondtam -_-
2013. aug. 16. 18:15
 9/17 anonim ***** válasza:
A többieknek igazuk van, ne itt reklámozd a kitalációidat. Ha ennyire nagy a fantáziád írj könyvet. Addig se játszod itt az eszedet
2013. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
-_- Komoly? Ha nem érdekel amit kérdeztem miért válaszoltok? Egyáltalán mit kerestek ilyen témában ha abszolút semmi hasznossal nem tudtok szolgálni? Csak annyit kérdeztem hogy van e olyan hogy valahol erősebb a gravitáció és hogy lehet e megálmodni ilyet? Ebben most mi az önreklámozás?
2013. aug. 16. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!