Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehetséges lenne?

Ez lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Már napok óta nem kívánok enni, de valami hiányzik.. és nemtudom mivan velem... tegnap este úgy éreztem mintha ki akarnák húzni a fogaimat, azt vettem észre hogy hegyesebbek lettek ma reggelre... nemtudom mivan.. lehet hogy vámpír vagyok?? :O

2013. aug. 3. 09:28
 1/7 DarkLantern ***** válasza:

Mennyél ki a napra és ha fáj akkor mennyél el pszihomókushoz, mond el neki és ő megmondja hogy tipikusz vámpirikusz alkonyatikusz hiszterikusz-od van.

Nem vagy vámpír, sem avatar, sem pedig vérfarkas. De lehet hogy ember sem.

És most komolyra fordítva a szót: Az étvágytalanság lehet egy lappangó betegség oka (nem vámpíros betegség), de akár étkezési zavar is lehet, amivel orvoshoz kell menni.

A fogak: íny prőblémák, és egyéb könnyen magyarázható oka lehet az érzésnek. A hegyesedés: bemeséled magadnak, környezeted észlelte a dolgot? Nem? na ugye.

Most komolyan hányszor nézted meg az alkonyatot?

2013. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy lennél az?-.- A melegtől senkinek sincsen étvágya enni...Ilyen alapon mindenki vámpír?A fogadat meg rosszul érezted és bemagyaráztad, mert minek is keresnél logikus magyarázatot egy egyszerű, könnyen megmagyarázható dologra, ha rá lehet fogni a vámpírságra?
2013. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az, hogy hegyesebbek lettek, szerintem csak bebeszéled magadnak, mert vámpír szeretnél lenni.Én nem azt mondom, hogy kizárt, hogy az leszel, de a vámpírok szeretik a vért.szal az hogy fáj a fogad, nem jelenti azt, hogy vámpír vagy.
2013. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mi bajod van.... HÜLYE VAGY !
2013. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vámpir nem lehetsz azok régen éltek mára kihaltak de DarkChaos elpusztitotta mindegyiket az Ezoteria és a Mágia Világával egyűt.
2013. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyelj.... nem lehet azt mondani hogy létezi vámpír vagy nem mert nem igen van kézzel fogható bizonyíték........ de ha már a szellemek léteznek márpedig léteznek akkor a vámpír miért ne létezhetne nem kell senkit el bizonytalanítani sem pedig elé lökni a rideg tényeket...!!! olvastam egy cikket hogy két kisfiúnak fehér a bőre sápadtak és nem mehetnek ( nem tudnak kimenni a napra ) rájuk is lehet azt mondani hogy vámpírok...sellők is léteznek(tek) hiszen találtak csontvázat a földön vannak élőlények amiket nem ismerünk lehet hogy az vagy lehet hogy csak a képzeleted játszik veled..!!! de ha még ezután sem tántorítottak el attól hogy az vagy írj üzit.......!!!! :)
2013. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mómóka16 válasza:
DarkLantern válasza halod jol meg mondtad neki grt ez igen csak igy továb :D
2013. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!