Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehetseges? Lehetseges...

Ez lehetseges? Lehetseges hogy megtudtam az orangyalom nevet?

Figyelt kérdés
Elore szolok hogy aki nem hivo ne is olvassa tovabb:D akarmit fogtok mondani akkor is hinni fogom hogy ez igaz es ez az o neve es nem veletlen tortent ez az egesz! es IGAZ! Eppen most tortent. Es egyszeruen hihetetlen boldogsag fog el! Ma raszantam magam arra, hogy kideritem mi a neve az orangyalomnak.tobb ilyen kerdes volt itt gyk-en, es volt egy ami alatt valaki belinkelt egy oldalt ahol megvan; hogyan kell.. probalkoztam 1x, 2x , semmi.. mondtam hogy feladom hulyeseg az egesz.. benyultam innivaloert a hutobe es hirtelen 3uveg egymas mellett.. 3kezdobetu.. MFH. Es igy hirtelen jott az egesz egybol ez a harom kezdobetu ugrott be.. hozzatettem az a betut es az -el vegzodest ahogy szokas. "Famhel"ez jott ki.. most nem tudom hogy Famhela, vagy Famhel siman de az biztos hogy ez nem veletlen.. Mikor kimondtam a Famhel nevet megreccsent a padlas. Ne nezzetek hulyenk nem vagyok bekattanva xD es nem is uldozom az angyalokat hogy "uristen most leteznek stb" csak szimplan erdekel ez a tema es ez most furcsa volt:)
2013. júl. 24. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az én őrangyalom neve Azór ,,vissza fele Róza :)
2013. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Ennél nagyobb marhaságot még nem olvastam egész héten.Szép volt, asszem ez viszi a pálmát.
2013. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De erdekes:))) imadom az ilyen dolgokat. Mindig is foglalkoztatott de persze nem betegesen:)
2013. júl. 24. 11:38
 4/17 A kérdező kommentje:
2.! Mondtam, aki nem ert vagy nem kivancsi az ilyen dolgokra nem kell hogy el olvassa:) szia:)
2013. júl. 24. 11:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet kideríteni?
2013. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom ez mennyire igaz.. de en veletlenul tudtam meg az enyem nevet:D

2013. júl. 24. 11:46
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Aha, jön a hűtő és megvilágosodsz... hülyítsél mást, ne minket :)
2013. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Téged már nem kell:)

Mondtam hogyja nem hiszel az ilyenben takarodj :)

2013. júl. 24. 12:40
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Thyűűű, bakker. Már bocsi, jó magam is hívő vagyok, de ennél nagyobb hülyeséget én se olvastam.

Miben is hiszel pontosan? :D

Tény, h vannak őrangyalaink, még azoknak is, akik abszolút nem hisznek, de nem fedik fel soha, de soha a kiben létüket. Plusz ugyan nekünk segítenek, de nem minket szolgálnak, hanem Istent, már csak, miatta se fedik fel kilétüket!

Amúgy bocsi, de ha meg ennyire biztos vagy benne, akkor miért kérdezed meg, h lehetséges-e???

Abban is igazad van, h semmi se történik véletlen...ez pl. pont, azért történt, h hatalmasan átvágjanak téged az ellenkező oldalról. :(

2013. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A hit nem egyenlő azzal, h vakon higgyünk el mindent!!! Előző voltam.
2013. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!