Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehetseges? Lehetseges...

Ez lehetseges? Lehetseges hogy megtudtam az orangyalom nevet?

Figyelt kérdés
Elore szolok hogy aki nem hivo ne is olvassa tovabb:D akarmit fogtok mondani akkor is hinni fogom hogy ez igaz es ez az o neve es nem veletlen tortent ez az egesz! es IGAZ! Eppen most tortent. Es egyszeruen hihetetlen boldogsag fog el! Ma raszantam magam arra, hogy kideritem mi a neve az orangyalomnak.tobb ilyen kerdes volt itt gyk-en, es volt egy ami alatt valaki belinkelt egy oldalt ahol megvan; hogyan kell.. probalkoztam 1x, 2x , semmi.. mondtam hogy feladom hulyeseg az egesz.. benyultam innivaloert a hutobe es hirtelen 3uveg egymas mellett.. 3kezdobetu.. MFH. Es igy hirtelen jott az egesz egybol ez a harom kezdobetu ugrott be.. hozzatettem az a betut es az -el vegzodest ahogy szokas. "Famhel"ez jott ki.. most nem tudom hogy Famhela, vagy Famhel siman de az biztos hogy ez nem veletlen.. Mikor kimondtam a Famhel nevet megreccsent a padlas. Ne nezzetek hulyenk nem vagyok bekattanva xD es nem is uldozom az angyalokat hogy "uristen most leteznek stb" csak szimplan erdekel ez a tema es ez most furcsa volt:)
2013. júl. 24. 11:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
71%
Én kinyitottam a hűtőt, és egy rámás dobozt pillantottam meg. Kimondtam, hogy ráma, erre éhes lettem. Szerintem az nem angyal név, te valami mást idéztél magadra. Én kezdenék félni a helyedben...
2013. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbáltam, működik!


Az én őrangyalom neve: Budget Csemegeszalonna!

2013. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Haha xD ezt mar nem birom:D remelem felkerul napiszarra ez a gyk-s kerdes:D remelem vittem a palmat (y) :D
2013. júl. 24. 14:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy...ha felkerül napszarra, akkor pont, emiatt fog! :D
2013. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hűha. Nekem is működött, de nekem nem őrangyalom van, hanem valamiféle Démon van mellettem. Nyugatról jött, soproni, a neve Meggy. Fura név egy démonnak.
2013. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyre több a drogos kérdező errefelé...
2013. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Diu válasza:
tudom hogy rég írtad...de ezt lehet ketten csinálni?hogy mindekettőnk megtudja???honnan tudod hogy sikerült egyedül kell csinálni???lécci írd le részletesen azt hogy te hogy csináltad
2013. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!