Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kicserélhetik a kereszteletlen...

Kicserélhetik a kereszteletlen újszülött lelkét?

Figyelt kérdés

Halottam olyat ,hogy azok az újszülöttek akik nincs megkeresztelve szóval azok veszélyben vannak kitéve mert kicserélhetik a őket úgy,hogy a fiatal lelküket elviszik és egy öreg lélek költözik bele ,egyszóval a baba meghalhat.

Sokan piros szalagot tesznek a gyermek csuklójára a rontások ellen.

Nem szabad ki önteni este a gyermek fürdő vizit sőt a pelenkát sem rakják ki csak reggel.

Este ha be kopog egy titokzatos valami az ablakon nem szabad a szülőnek ki nézni mert elviszik a gyermek lelkét.

Meg hasonló babonák...

Tudtok erről valamit??

Olyant már láttam is hogy egy még beszélni nem vagy csak épp hogy tudó gyermek integet a semmibe vagy mutat valakire amit a mi szemünk nem lát...

Sokan ollót tesznek a baba párnája alá plusz az apja ruháját amit már hordott.

Miért vannak mind ezek,hülyeség vagy van igazság alapja??



2013. júl. 27. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Te melyik században élsz? Tudod hány kereszteletlen baba éli meg az öregkort a világban????
2013. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Te melyik törzsben láttál ilyeneket?
2013. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Melyik században élek?? Ugyan abban ahol te!!

Ez egy kérdés volt amire választ vártam nem pedig viszont kérdést!!!!!!!!!!!!

Másodiknak pedig ,olvasgattam itt is ott is ,öregektől halottam történetet,a piros szalagot meg a romáknál láttam.

2013. júl. 27. 21:57
 4/22 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm. Kereszteletlen. 34 éves.

Jól bírja...;)

2013. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nos, engem sose kereszteltek, de nem hiszem, hogy bárki is kicserélte volna a lelkemet.
2013. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 The Lizah Reloading ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam, hogy a nagymama tangáját kell ráhúzni, mert attól megijed, különben bemenne a pisilőjén a démon.


Meg kolbászt kell hátra feltólni, hogy ne menjen bele a Démon. Ősi alfőldi népszokás ez is.

2013. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Addig semmi baj nincs, amíg egy fekete macska át nem szalad előtted az úton.


Komolyra fordítva: tanulj, tanulj, tanulj. Főleg természettudományokat. Isten tudja, fizikust még sosem ért rontás, és az összes démon is némán sikítva menekül előlük. ;)

2013. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
XD hi ez jó volt sokat nevettem rajta :) ki ne próbáld magadon :) jah páron milyen színű legyen a tanga??
2013. júl. 27. 22:57
 9/22 A kérdező kommentje:
HKHV :) tanulok a kedvedért, na meg a tudásért amit annyira szeretek..
2013. júl. 27. 22:59
 10/22 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot. Hol szeded össze ezeket a marhaságokat?
2013. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!