Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg szeretnék valakit átkozni,...

Meg szeretnék valakit átkozni, hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Nem viccelek, van valaki aki finoman szólva tönkreteszi az életemet, őt meg szeretném átkozni. Tudom hogy visszaszál rám stb de ez hidegen hagy, így is szar az életem rosszabb már úgysem jöhet. Aki tényleg ért hozzá, az írjon, hülyeségekre meg nem vagyok kíváncsi. :)
2013. júl. 27. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aki hisz benne annak sikerül én eddig csak gyógyításra használtam többször is bevált nem tudom az átkok terén milyen hatásos de tényleg nem ajánlom és nagyon gonosz dolog inkább gondold meg magad és keress más megoldást.Ha pedig sikerül és valami komolyabb átkot használsz és netán beválik vagy véletlen egybe esés akkor örökké bűntudatod lesz. Már csak a lelki épséged miatt se tedd meg.
2013. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
9-es, rohadtul vicces vagy.
2013. júl. 29. 12:09
 13/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy Te bárkinek ártani tudj, először önmagadnak kell nagyon erősnek és nyitottá váltnak" lenned.


De ha ezt esetleg sikerülne is elérned, akkor se biztos, hogy a lelked hajlandó lenne erre, mert sokkal jobban tisztában lenne azzal mint TE az ÉNED, hogy minden elküldött akár jó, akár rossz energia, mindig visszatér hozzád vagy is REÁ is!!


Ha bárkinek a lelke ezt meg tenné, annak elég ostoba még a lelke is! De többnyire minden árkot szóró banya tulajdonképpen egy hazug banya, mert az átok épp ilyenek miatt nem működik. Esetleg egy pszichopata, szociopata lenne képes rá! Annak pedig már édes mindegy.

2013. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!