Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit?

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik nekem és érdekes dolgokat vettem észre, amik megegyeznek nálunk. Mind a kettőnk családja Kárpátaljából települt vissza Mo-ra. Mind a kettőnknek a szerencse száma a 14-es.(Kiskorom óta ez a szerencse számom.) A másik szám, ami vizuálisan tetszik nekem az a 7-es. Ez azért érdekes, mert egy tábor ideje alatt 7 puszit kaptam tőle. Lehet, hogy ezek csak véletlenek, lehet, hogy a szerelem már az agyamra ment. De ezt eléggé érdekesnek tartom. Mit gondoltok? Kérlek értékelhető válaszokat írjatok.

2013. júl. 24. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

7puszi... Hát igen, az elme szinte mindenben képes összefüggést találni.

Az emberek agya folyamatosan mintázatot keres, és gyakran ott is összefüggéseket lát, ahol nincs semmi, legfeljebb véletlen. Te vagy a tökéletes példa! :)

2013. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, komám, mióta te is tápos lettél teljesen elment az józan eszed. gyere vissza ukrajnába, hidd el, minden rendben lesz.
2013. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
52%
és te hányszor ny*ltad ki, és ő hányszor sz*pott le?
2013. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sicc innen troll, ne termeld feleslegesen itt a szén-dioxidot!
2013. júl. 31. 17:16
 5/13 anonim válasza:
Elsőnek is, habkiirsz valamit visles a valszokat is. Másodjára, meg te termelés feleslegesen, mert nemhinnem, hogy akora hulye vagy, hogynem tudod átgondolni ezeket a dolgokat saját magadban. Ennyire szeretned megosztani a magánéletedet az egész világgal? VICC kategoria ez az egész szerelem. Legalabb ertelmes dologról kérdeznél... Húzz vissza a tv elé...
2013. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ismered azt a gyönyörűséges fogalmat, hogy DNFTT? ;)
2013. júl. 31. 18:19
 7/13 anonim válasza:
Igen. mi van vele? Te kb pont azt csinálod, az ilyen kérdéseiddel...aztán csodálkozol ha ideírnak. mindegy is, én megosztottam veled a véleményem, megadtam a kérdésedre a választ, egy költői kérdéssel. Itt ez a dolga a válaszolónak, leírni a véleményét. Én leírtam te nem viseled el, miről beszélünk? komolyan mondom kezd fajulni a világ, ekkora baromságokat kérdezni... "7 puszit kaptam tőle" Ez ki a jó istent érdekel? az ilyen a TE dolgod és gondolt át MAGADBAN. Most azzal, hogy nem kell ideírni, ha nem tetszik. Sajnálom de ennek az a lényege, hogy te kérdezel én válaszolok, jó, hogy ideírok, ha már ekkora hülyeséget írsz ki... Szerintem a szüleid jobban megnevelhetnének... vagy már lehet késő, és magadnak kéne úgy, hogy kicsit elgondolkozol és magadba nézel.
2013. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bon apetit!
2013. júl. 31. 21:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Kérlek, ne fárassz, inkább azon kellene elgondolkoznod, hogy egy ilyen kérdésre perverz választ írsz. Őszintén, valaki kötelezett arra, hogy ide írj? És mit beszélsz arról, hogy engem kellene megnevelni? Nézd már meg mit írtál az első kommentedben, zsenikém! Aztán meg kritizálhatod a neveltetésemet! (Ami szerintem mellesleg nem rossz, csak sajnos látom, te is a trollok táborát erősíted.) Mellesleg, bon apetit! Lehet, hogy ez egy kicsit rágós falat lesz a számodra!
2013. júl. 31. 21:16
 10/13 anonim válasza:

Ezt élet fintorának hívják.

Én pl a volt barátommal a szülinapomon kezdtem el beszélgetni... és az ő szülinapján szakítottunk. Ezt csak utólag vettem észre, de kicsit furcsa volt.

2013. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!