Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vagyok még mindig a...

Miért vagyok még mindig a földön, ha már egyszer meghaltam?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg voltam. Évekig szenvedtem. Pár hete kórházba kerültem ismét, ahol meghaltam. Elmúlt minden fájdalom. Végtelen nyugalom és béke szállt meg. A lelkem, testem könnyűvé vált. Csodás táj vett körül. Olyan lények, melyeket soha nem láttam. Tarka színek, lágy formák, s olyan nagyon jó volt. De egy idő múltával, mintha húzna valami lefelé. Most ismét az egykori házunkban vagyok, de a többiek nem érzékelik a jelenlétemet.

Vagy lehet, mégis, mert olyan furcsán viselkednek. S úgy érzem, mintha hegyeket kellene cipelnem.


2013. júl. 18. 12:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az örökélet-kódot! :D
2013. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi nem tudhatjuk hogy igaz amit mondasz, és azt sem tudjuk hogy ez az egész miért van. Azt ajánlom olyat kérdezz, akivel már történtek ilyesmik, akár már most neki is állhatnál megkeresni. Egy tipp: ragasz a lakóhelyeden és környékén mindenféle cédulát a történt eseményekről, vagy esetleg hívhatnál idézőket vagy miket, akik értik ezt a dolgot, és ordíts és kiabálj hogy felhívd magadra a figyelmet, esetleg leugorhatnál nagyon magas ház tetejéről, hátha akkor meghalsz megint, vagy a lelked visszaszáll a testedbe, persze akkor megszívtad ha már eltemettek.
2013. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Megnézném az arcotokat ha . . .
2013. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Vannak komoly betegségek, ha azt nézzük, hogy ez betgség.


Gondoljatok csak bele, van a National Geographic csatornán a Tabu c. műsor. Ott egy csávó idegennek érezte a jobb lábát, és mindaddig idegesítette, míg megvolt neki. És a vége az lett, hogy mivel az orvosok leamputálni nem akarták az egészséges lábat, ő elintézte: lefagyasztatta egy vödör szárazjégben és elfertőződött neki annyira, hogy le kelljen vágni. Azóta boldog, és teljes életet él, amennyire tud. A saját szájából hallhattuk ezt.


A másik arról számolt be, hogy nem okoz neki örömöt az evés, és kényelmetlen enni a számára. Ő mondjuk az anorexia mellékhatásaiba és a vitaminhiány miatt meg is halt.


Volt még egy harmadik tipikus példa is, ahol a srác minden ajtót többször kinyit, és becsuk, mielőtt kilép rajta. Boltban leveszi a polcról a kaját, visszarakja, és megismétli még 12x, mire véglegesen leveszi. Tudja, hogy hülyének nézik miatta, és tudja, hogy hülyeséget is csinál, mégis kényszert érez rá, hogy tegye.


Arra vonatkozólag írtam azt, hogy nem feltétlen hihető amit állít, de ha beteg, arról nem ő tehet. Ha nem, akkor nagyon hiteles, és szégyellje el magát. Máskülönben ne ítélkezzetek, mint én előzőleg. :D

2013. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Miért pont 40 napig vagy itt? Honnan tudod? Mert a Biblia írta? :D "


A Tibeti halottaskönyv írja, te nagyon művelt. Pfff...

2013. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem bolond voltam, hanem megbénultam.
2013. júl. 18. 22:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, és a tibeti halottaskönyvet meg a halottak töltötték ki ilyen tapasztalatokkal, na hagyjál lógva ecsém. :D Istenem, hát ezért mondják azt, amit az állatkerti kerítésről... :D
2013. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Értsd már meg hogy félig meghalt, kiment a lelke, aztán vissza ment és felébredt."

Ja, ki-be járkál a szellem a bakterház repedésein!

2013. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Kapcsold ki az örökélet-kódot! :D"

Ja, és utána még nyomjon egy Ctrl-t is, hogy folytatni tudja onnan, ahonnan elmentette.

Ha nincs mentésed, akkor megszívtad!

2013. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!