Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vagyok még mindig a...

Miért vagyok még mindig a földön, ha már egyszer meghaltam?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg voltam. Évekig szenvedtem. Pár hete kórházba kerültem ismét, ahol meghaltam. Elmúlt minden fájdalom. Végtelen nyugalom és béke szállt meg. A lelkem, testem könnyűvé vált. Csodás táj vett körül. Olyan lények, melyeket soha nem láttam. Tarka színek, lágy formák, s olyan nagyon jó volt. De egy idő múltával, mintha húzna valami lefelé. Most ismét az egykori házunkban vagyok, de a többiek nem érzékelik a jelenlétemet.

Vagy lehet, mégis, mert olyan furcsán viselkednek. S úgy érzem, mintha hegyeket kellene cipelnem.


2013. júl. 18. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert ha meghalsz 40 napig a földön maradsz lélekként, aztán mész fől. De te nem haltál meg.
2013. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Te nem haltál meg..a halottak nem írnak ki kérdést a gyakori kérdésekre..Amúgy is ha a házatokban vagy,akkor valaki csak észre venné,hogy a gép magától működik. O.O

FAKE VAGY.

2013. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért pont 40 napig vagy itt? Honnan tudod? Mert a Biblia írta? :D Anyám segíts...
2013. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért bántotok? A családom is mindig csak kínzott. :_(
2013. júl. 18. 13:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hiteles vagy mint macskát szarni.
2013. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Halottam, csak. Igen segítsen nektek az anyátok, a Fogalmazás pótvizsgátokban ti. Képzeljétek ezt úgy hívják TTT (testen túli tapasztalatok) Amikor valakinek kijön a lelke, de nem hal meg, hanem visszamegy.
2013. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Nem bántásból mondtam..én hiszek a parajelenségekben.(nem mindben)

De ez nekem akkor is abszurd..a SZELLEM NEM TUD GÉPEZNI!

2013. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó! Inkább írd a pótvizsgád! Értsd már meg hogy félig meghalt, kiment a lelke, aztán vissza ment és felébredt. Vagyis túlélte. Most nem halott.
2013. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tegnap meg Evita Peron voltál.
2013. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Már nem azért, függetlenül attól, hogy ez a kérdés ugratás vagy sem, eléggé képmutató az, aki megkérdőjelezi. Olyan eszement hülyeségeket hordanak sokan össze, s vérig vannak sértve, ha valaki csak egy picit is kétségbe vonja a történetét, hogy tessék csak szépen, okosan ezt is így kezelni!
2013. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!