Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvényével egy...

A vonzás törvényével egy embert is be vonzhatunk?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe évek óta szerelmes vagyok és soha nem is gondoltam arra h mi valaha együtt leszünk mert többször is visszautasított de amikor megismertem a vonzás törvényt és elkezdtem alkalmazni a tanultakat megkeresett és talakoztunk is. Ha folytatom a vonzást van rá esély h együtt legyünk?

2013. jún. 10. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
az egésznek a hit az alapja. van egy videó is a youtubon a könyvből. persze ne görcsölj rá, mert akkor visszafelé is elsülhet.
2013. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem létezik vonzás törvénye...
2013. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Értem, hogy szerelmes vagy, de szerintem ne jó, amit csinálsz. Ha a vonzás törvényét szeretnéd "alkalmazni", úgy fogalmaznál meg egy kérést, hogy a számodra megfelelő partner kerüljön hozzád közel, és nem egy bizonyos srác, akit kinéztél magadnak. Amúgy valóban a hit az alapja az egésznek, főleg a magadba vetett hit. Gondolom ezért történt, hogy közeledett a fiú, mert elhitted, hogy a módszer működik így is. Ha pedig együtt "kell" lennetek, mert karmikus múltatok van, így is, úgy is kapcsolatban lesztek egymással. Persze ez sem garantál sikeres párkapcsolatot.
2013. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A pozitív gondolkodás. Ahogy mindenki előttem írta. Elérted, hogy a hitednek köszönhetően talán jobban érzed magad a bőrödben.
2013. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia! A vonzás törvénye működik. Én vagyok a nagy Ő egész életedbe rám vártál és én is rád. Felejtsd el a srácot mi jobb pár leszünk ha akarod :D Látatlanba ennyi már ha nő vagy a véletlen valahogy idevonzott pedig 2hete föl se néztem ide :D
2013. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél optimista és bevonzasz embert is
2013. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy ásót vonzál be aztán mennyél lapátolni a gátra
2013. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Találkozást és esélyt bevonzhatsz,utána már csak rajtad múlik a dolog.
2013. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez elég önző gondolat, nem gondolod?
2013. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vonzas torvenye egy hazugsag. Ha erdekel a tema olvasd el a Redirect-et, Timothy D. Wilson-tol.
2013. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!