Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Idén télen eddig tisztázatlan...

Idén télen eddig tisztázatlan körülmények között megsérültem. Milyen meditációs vagy egyéb technikával sikerülhetne visszaemlékeznem arra, hogy pontosan mi történt?

Figyelt kérdés

Súlyosan megsérült a fejem, megrepedt a koponyacsontom, az orvos szerint egyrészt a sérülés jellege, másrészt pedig a poszttraumás stressz okozza, hogy semmire sem emlékszem.

Milyen technikával hozhatnám elő az ezzel kapcsolatos emlékeimet? Agykontrollal (konkrétan álomkontrollal és pohár víz technikával) próbálkoztam, eddig sikertelenül. Voltam jósnőnél, és én is raktam már ki kártyát, de csak homályos válaszokat kaptam. Más ötlet esetleg?



2013. máj. 13. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hipnoterapeutát keressél.
2013. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hipnózistól félek. Bár hogy miért, azt nem igazán tudnám megmondani. :) Esetleg ismertek valakit, tudtok valakit ajánlani?
2013. máj. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!