Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam ki a 3. szememet?

Hogyan nyissam ki a 3. szememet?

Figyelt kérdés
Sokat tudok róla, és én is szeretném ha ki tudnám nyitni. Igen, tisztában vagyok a következményekkel. Beszélgettem már szellemtáblán szellemmel. Csináltam ma olyan gyakorlatot, hogy a 3. szem helyére odaraktam egy kerek 5ft-os tömegű tárgyat és úgy feküdtem és koncentráltam, meditáltam. Kb. 10 percig feküdtem, közben olyan volt, mintha valami nyomást éreztem volna ott. utána pár percig fájt a fejem. Ha ezt csinálom pár napig, azzal érek el eredményt, vagy próbáljak más fajta gyakorlatot? Ha próbáljak, akkor milyet? kérlek, segítsetek, és szkeptikusok meg nyelvtantanárokat nem kérnék. Előre is köszönöm.

2013. márc. 31. 16:41
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

2022?? Valaki??

Aprópo sikerült felnyitnod a 3. Szemedet?????

2022. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 BerRy0001 válasza:
2022.. amúgy kedves kérdező, sikerült?
2022. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 fannibabavagyokxd válasza:

Én is ki szeretném nyitni és hát nekem van 2 barátom egyik fiú másik lány mindkettőjüknek ki van nyitva félig a 3. Szemük viszont ha teljesen ki nyitja valaki fenn áll a kockázat hogy 3-4 éven belül meghal. És hát tegnap történt egy eset hogy három 15 és 16 éves el ment a temetőbe megnyitni egy portált amin át is mentünk az egyikünk látott mindent viszont 2en semmit na és hát elindulás k haza ki derült hogy a barátnőmet megszállta egy gonosz demon amit haza is vittünk és le kellett kotozni imát mondani szentelt vizet használni. Ki uztuk belőle de bele szállt a fiú haveromba (igen csak belém nem mert nincs kinyitva a 3. Szemem) és mielőtt kamunak allitanad be nem az üzente a haverom testébe hogy mind 3unk meghal és pedig Gergő ki célt kötötte lába karja mindene a demon teljesen véresre kaparta a hátat nekem meg a karom ez még 5szor megtortent majd miután nem tapasztaltunk semmit rá hagytuk.

Aha de nem volt jó ötlet, ki derült hogy engem is megszallt haza hoztam éreztem hogy szét akár szakadni a fejem és ki akarom hányni a belem. Elmondtam az imát ami erre van szentelt vizes keresztet csináltam a fejemre félig elmúlt a fájdalom de kaptam egy latin imát elmondtam és elmúlt minden magyarul ki uztem de itt van még valahol mert ki derült belőlem gyűjtötte az energiát de ma végig járom szentelt vízzel és a bibliai 128. Oldalával a házat és ki uzom mert lehet kamusan hangzik de nem az és man majdnem sírtam a félelemtől ja és mikor gergo testében volt el kezdett fulytogatni.

So yeah very good. Ezért veszélyes a 3. Szem remélem ezzel fel hívtam a figyelmed a kockázatára.

2023. jún. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!