Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor napközben becsukom a...

Mikor napközben becsukom a szememet és furcsa képeket látok magam előtt, de miért?

Figyelt kérdés
Néha napközben amikor becsukom a szemetem képet látok magam előtt. De mindig vmi baromságot. Ez miért van?
2010. jún. 16. 01:29
1 2
 1/11 omfglolr válasza:
24%
mert büdös a szád
2010. jún. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

huh basszus mit szivsz?

És adsz e nekem is belöle?

2010. jún. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
81%
Nem lehet hogy rettegsz valamitől, ezért akaratlanul elővillannak a képet? Néha nálam is van ilyesmi..
2010. jún. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a hipnagóg területek a szemhéjadra vetülő képek és a fantázia közti úton van, úgy félúton. Amikor a REM álomszakaszban vagy, akkor ezek a területek az aktívak, itt látod az álmokat. Ez természetes, hogy megjelennek itt dolgok, sőt, ez nagyon is előnyös. Ezektől nem kell félni, nincs semmi bajod, egyszerűen aktívabb a mentális és szellemi terület a testedben. Nálam is így van, én inkább unaloműzésképp szoktam nézni, mi történik. Mintha egy TV lenne, ami sosem ismétli az adását. Szerintem fogd fel így, és nem lesz gond :)
2010. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
iet én is akarok xD de most étnyleg. én amikor becsukom a szememet akkor inkább színeket látok, amik néha mozognak is x'D és eskü nm szívok semmitt :D
2010. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kialvatlanul megsokasodnak az ilyenek... Épp itt is a nyár :) Aztán csak óvatosan!
2010. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

első kommentelő: mindenki magából indul ki, javasloma fogmosást he nem segít akkor az vmi erősebb rágót.


Többieknek köszsönöm a válaszokat. :)

Nem ilyedtem meg csak kíváncsi voltam, hogy ez miért is van ez... de amúgy én is unaloműzésnek használom :)

2010. jún. 17. 00:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit ábrázolnak a képek?
2010. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

amúgy ha élénken látod a képeket, akkor képes vagy a tudatos álomra. Nézz szét ezen az oldalon, egy kis angol tudás kell, vagy egy jobb online szótár: [link]

Nagyon hasznos, én egyszerűen imádom :)

2010. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sosem lehet tudni az ember tudattalatijában mi zajlik:)
2010. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!