Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek is volt ma ilyen...

Nektek is volt ma ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Ma szombat van ugye?? Kiesett egy nap az életemből. Fogalmam sincs, hogy történt de, kiesett. Tegnap este azt hittem csütörtök vagy szerda van. Reggel amikor felébredtem, azt hittem péntek van. Ránéztem az órámra, már 8:30, megijedtem, hogy mi van, még anyám se keltett fel. Totál beparáztam. Hogy lehet ez?? Megnéztem a mobilomba a naptárat és SZOMBAT volt! Én meg azt kérdeztem: Hova tűnt a péntekem??

Szóval most ez mi?


2013. febr. 23. 16:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és nem ez az első esett, hogy eltűnnek a napok...
2013. febr. 23. 16:19
 2/15 anonim válasza:
100%
"Tegnap este azt hittem csütörtök vagy szerda van" - hallo te már tegnap nem tudtad milyen nap van
2013. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekem volt ilyen. Biztos átaludtam egy napot most is rámférne :P
2013. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor kedd környékén elvittek az ufók és módosították a tudatodat. Ezért van ez a "missing-time".
2013. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg innen származik a "naplopó" kifejezés. :)


Néha előfordul, amikor semmi említésreméltó nem történik egy napon, akkor az a nap könnyen kiesik, mert nincs mihez kapcsolni.


De lehet, hogy nem ártana egy kis B-complex-et, Kalmagot és némi Omega-3-at szedned egy-két hónapig. Ha ez tényleges feledékenység tünete, akkor ezek hozzák helyre, mert elsősorban ezek valamilyen arányú hiánya okozhatja.

2013. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
51%
gyakran esik ki nap,ora,...szoktal elajulni?
2013. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én szenvedtem hétfőn, aztán hirtelen péntek lett. Kedd, szerda, csütörtök: hová tűntetek? Mondjuk sulis napokért nem is kár :D Ki nem állhatom a sulit.
2013. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyen már nekem is volt párszor. Egyszer hétfőn azért nem mentem suliba, mert azt hittem vasárnap van. :DD
2013. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 vagyokakilehetek ***** válasza:
kevesebbet kellene drogozni vagy inni :)
2013. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szinte egész hétvégén a gép előtt ülök, és ha megkérdezik Hétfőn hogy mit csináltam akkor tudom, hogy gépeztem, de azon kívül semmire nem emlékszem, mert ami nem fontos azt törli a memória, hogy ne foglalja a helyet.
2013. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!