Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lopásnak számít?

Lopásnak számít?

Figyelt kérdés

Tegnap látogattam meg azt a helyet, ahol gyerekkoromban szánkóztam. A nagy hegyet. Van ott egy Szt. Margit szobor. Pontosabban szólva van egy félig nyitott barlang, amiben van a szobor, na az egy vasráccsal van védve és a vasrács és a szobor között volt sok-sok virág meg mellette volt egy csoki. (Snickers).

Én meg elcsórtam a csokit, és hazafele úton megettem.... A virágokhoz nem nyúltam hozzá.

ez lopásnak számít?


minden választ és véleményt előre is köszönök.



2013. febr. 17. 17:31
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
és mit szűrűnk le az esetből? hogy legközelebb nem veszünk el semmit ami oda van rakva?
2013. febr. 17. 18:13
 12/32 A kérdező kommentje:
őszinte leszek: a belső hang most nem mond semmit. Tényleg semmit.
2013. febr. 17. 18:14
 13/32 anonim ***** válasza:

Akkor nem született volna meg ez a kérdés ;)


Azért érzed magad 'kicsit hülyén' az eset miatt, mert a lelked mélyén tudod, hogy hibát követtél el.

2013. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Jólvan. És ha ugyanolyan csokit viszek vissza holnap ugyanarra a helyre, utána megszűnik ez?
2013. febr. 17. 18:20
 15/32 anonim ***** válasza:
Ez annyira gyerekes. Bocsánatos bűnnek számít. Úgy gondolom, ha nem te, hanem más gyerek látja meg a csokit azon a helyen, ő is elcsábul. Imádkozz este és gyónd meg a bűnödet. Kicsit könnyebb lesz a lelked.
2013. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan csokit viszel ugyanarra a helyre, és TE is ANNAK A LÉLEKNEK
2013. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
... és TE is annak a léleknek adod, akinek eredetileg szólt, megszűnik.
2013. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
így már más! köszönöm!!
2013. febr. 17. 18:30
 19/32 anonim ***** válasza:

az miért ezoterikus kérdés?

elraktál egy csokit,még azt se lehet mondani hogy pokolra kerülsz érte

2013. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha őszintén szívből elmondod Istennek, hogy megbántad hogy elhoztad a csokit, akkor úgy is megbocsát, ha nem viszel vissza csokit arra a helyre.Arra a csokira valójában nincs szüksége senkinek, az csak egy jelképként volt ott.Az számít, ami az emberek szívében van.Annak szívében, aki a csokit odatette és azéban, aki elvitte.

Úgy látszik, megbántad, akkor nincs probléma, máskor majd nem teszel ilyet.

Egyébként nem az egyházzal kell foglalkozni, hanem Istennel.

Ha megvádoltak a munkahelyen lopással, akkor arra bölcs válsz az, hogy most sutyiba elemelsz egy csokit?Szóval akkor, legyen nekik igazuk?Ennek nem sok értelme van.A vádaskodással magukat minősítették, attól te még maradhatsz jó ember.

2013. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!