Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lopásnak számít?

Lopásnak számít?

Figyelt kérdés

Tegnap látogattam meg azt a helyet, ahol gyerekkoromban szánkóztam. A nagy hegyet. Van ott egy Szt. Margit szobor. Pontosabban szólva van egy félig nyitott barlang, amiben van a szobor, na az egy vasráccsal van védve és a vasrács és a szobor között volt sok-sok virág meg mellette volt egy csoki. (Snickers).

Én meg elcsórtam a csokit, és hazafele úton megettem.... A virágokhoz nem nyúltam hozzá.

ez lopásnak számít?


minden választ és véleményt előre is köszönök.



2013. febr. 17. 17:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Hát, ha Te boldogabb lettél attól az egy Snickerstől...


Szerintem igen, lopásnak számít, még, ha büntető eljárás nem is indítható ellened.

2013. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

de mennyire súlyos?



megbocsátható , könnyen felejthető vagy innen túl csak ún. ,, lefelé visz az út"?

2013. febr. 17. 17:37
 3/32 anonim válasza:
90%
egy csokiért még senkit nem csuktak le. :) jaa..és az már csak rajtad áll,hogy folytatod-e ezt az életmódot :)
2013. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
de basszus én nem akarom! sőt nem is érzek rá semmilyen késztetést! sőt elárulom, hogy csak bosszúbúl tettem, mivel sokat csalódtam az egyházban és a munkahelyemen is a munkatársaimmal együtt lopással vádoltak meg ( kb. fél évvel ezelőtt) és azóta megy ez a cirkusz, én meg visszavágót éreztem a dologban, főleg úgyhogy senkise ártok vele, hisz nem vettem el senkitől és szt. Margit már rég a túlvilágon van.....(:
2013. febr. 17. 17:53
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
Visszavágásoddal megrendítetted az egyházat.
2013. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

ne csináljátok már! én komoly véleményekre volta kiváncsi!

habár azért az valamennyire megnyugtat, hogy nem lehetett valami nagy szám az egész, ha mindenki ennyire félvállról veszi/ viccet csinál belőle...

2013. febr. 17. 18:04
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Régi szokás, hogy november 1-én az eltávozott hozzátartozóknak is terítenek a vacsorához. Talán valaki olyan hagyhatta ott azt a csokit, aki a gyermekét veszítette el..


Nem főbenjáró bűn, de ha jóvá akarod tenni, vigyél el ugyanoda egy ugyanolyan csokit, ezzel máris könnyebb lesz a lelkiismeretednek. Egyébként meg tanulj az esetből, és legközelebb ne kövess el hasonló hibát.

2013. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

félreértés ne essék, én nem érzek lelkiismeretfurdalást, csak szimplán egy kicsit hülyén érzem magamat emiatt...


de miért ha viszek oda ilyen csokit akkor megoldva lesz a probléma véglegesen? nem hiszem...

2013. febr. 17. 18:09
 9/32 anonim ***** válasza:
Akkor lesz megoldva, ha tanultál az esetből.
2013. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Hallgass a belső hangra ;)
2013. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!