Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám függetleníteni...

Hogyan tudnám függetleníteni magam egy számomra káros és kártékony energiájú embertől?

Figyelt kérdés

Van egy konkrét személy,aki folyton abban leli örömét,ha engem bosszanthat,mindegy mivel.Valószínű sok ideje van és folyton rajtam agyal.Ha már hírt hallok róla,érzem,hogy elszívja az energiám,a pozitivitásom.Valószínű erre van szüksége,de én már nem akarok magamból adni,szerezzen magától.Mi lenne az a technika,amivel letudnám védeni magam vele szemben és hogy felejtsen el,ne foglalkozzon velem?

Tapasztalatokat várnék és lehetséges megoldásokat.Olyan rossz mikor közeledik,jön vele az a tudatlan butasága...rettentő idegesítő.


2013. febr. 13. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden agyban dől el!


Ha, jobban megnézed, az a bizonyos személy élvezetét, örömét leli abban, hogy Téged irritál, idegesít.

Abban a pillanatban, hogy Te ezen felül emelkedsz, elkezded érezni, hogy nem tudja "szipolyozni az energiád"

Csak, győzd meg Magad, hogy nem ér annyit, hogy felidegeljen.

Van erre egy közmondás, majd megkeresem.

2013. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!