Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megátkozást, hogyan lehet...

Megátkozást, hogyan lehet levenni?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve, amikor egy élelmiszerboltba dolgozta, bejött egy idősebb cigány asszony. Mondta, hogy hitelbe agyak neki szalámit, mert biztosan jól keresek. (létminimum az olyan jó? ) Nem adtam neki, mert senkinek sem adtunk hitelt. Erre megátkozott. Nem tudom, hogy mit mondott, mert cigányul volt, de a szavai hanglejtéséből és a kézmozdulataiból biztos vagyok benne hogy átkot szórt rám. Nagyon dühös is volt. Lehet, hogy ezért nem sikerül semmi? Ez már kb.10 éve történ.
2013. jan. 29. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Tuti hogy fake vagy , meg nem átkozott meg, te hiszel az átokban,az történik meg amiben hiszel
2013. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Csing Csung olcsó cigány vagyok akinek nincs pénze szalámira és megátkozlak buuuuum... jaj ugyan már :)Bármi másért is lehetséges hogy nem jön össze például: lehet túl hiszékeny vagy :) Átkok nem léteznek ezt csak kitalálták a tehetetlennek
2013. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
34%
Sehogy. Nincsenek átkok, csak tudatlan és hiszékeny emberek.
2013. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
ööö én ijen nagyon babonás családban élek! amint tudtam h nem veszek semmit a számba kaptam egy rózsa kvarcot! az átkok ellen van! ha eltünik akkor megátkoztak! De megvédett! amm menj el spirituális szalonba! és kérj átok feloldást!
2013. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válts pozitív gondolkodásmódra, ha tényleg nem vagy fake. Én nem hiszek az átkokban...
2013. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Ejj a mindenségit csájeee! Végre megtaláltalak, ígyhát mégegyszer megátkozlak csájeee! Üdv: a Cigányasszony, akinek nem adtál szalámit hitelre
2013. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!