Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltak olyan kutatasok, amik...

Voltak olyan kutatasok, amik megerositettek a testen kivuli elmenyek valodisagat?

Figyelt kérdés

Tortentek olyan kutatasok, amik a testen kivuli elmeny hitelesseget kutattak. Pl. A mutoben elhelyeztek egy bizonyos targyat/kepet, amit a "lebego", ujraelesztesre varo lelek, asztralis test, nevezzuk akarminek kellett volna lasson, ha valoban testen kivuli allapotban volt az ujraelesztes elott/alatt. Ezekre a tesztekre azert van szugseg, mert sok balesetet szenvedo szemely allitotta azt, hogy latta a rajta elvegzett orvosi beavatkozast, beszamolt rola. Ezt tekintik a halal utani elet bizonyitekanak. En eddig csak negativ eredmennyel vegzodo, a testen kivuli elmenyek valodisagat cafolo kutatasokrol tudok. Voltak olyan kiserletek is, amik pozitiv eredmenyeket kaptak? Ezek a bizonyitekok megalltak a helyuket? Megtudnal nekem nevezni egy-ket ilyen esetet?


Elore is kosz a valaszokat!


2013. jan. 24. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan nem tudom már a címét, de vannak ezzel foglalkozó könyvek is, amik rengeteg ilyen esetet írnak le. Élet az élet után, azt hiszem.

De azt hiszem, hogy bármilyen fizikai tudománnyal sem lehet ezt alátámasztani. És aki önszántából képes erre az nem fog valamilyen teszt vagy bizonyítás miatt kérkedni ezzel.

2013. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"És aki önszántából képes erre az nem fog valamilyen teszt vagy bizonyítás miatt kérkedni ezzel."

Ó igen, ha valamit tudományosan be lehetne bizonyítani, az már kérkedés! Gyönyörű kifogás.

2013. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem érted! Sajnálom! Figyu! Olvas Einsteintől ezt-azt és akkor majd kicsit másképpen fogod látni! Ugye, hogy ő aztán a tudománynak élt? Nem?
2013. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Olvastam tőle "ezt-azt".
2013. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kvantumtudományoknak nézz utána.
2013. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha olvastál tőle ezt-azt, akkor tudod a választ és érted amit írtam!

Akkor mi is a kérdésed? :)

2013. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy melyik közeli hozzátartozód a retardált...

Anyagi műszerek is ki tudnak mutatni nem anyagi dolgokat. Fizika óra, 9. osztály.

2013. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Ezt tekintik a halal utani elet bizonyitekanak."

nem. Ha létezik ilyen, akkor az azt jelenti, hogy a testedben van valami energiamező, amiről még nem tudunk - de valószínűleg sok-sok év múlva megmagyarázható lenne, legalábbis szerintem. Én most szkeptikus vagyok a dologgal kapcsolatban, de felkeltette az érdeklődésem a sok tudatos álom fórumon olvasott testen kívüli élmény - mert a tudatos álmodás már elég jól megy. Szóval ezért szeretnék belemélyedni a dologba, és saját magamnak kideríteni, hogy vajon a képzelet játéka-e minden. De ettől még messze vagyok, egyelőre a TÁ-t kell profi szintre felhoznom

2013. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezek a kutatasok csak anekdotikus bizonyitekok, vagy a kerdes leirasaban emlitett hasonlo esetekhez hasonloak? Mennyire meggyozoek es megbizhatoak az eredmenyek? Mi volt a tudomanyos vilag reakcioja erre?
2013. jan. 24. 21:43
 10/18 anonim ***** válasza:

Nos, nézzük csak, gondolj jobban bele a dolgokba, menj mélyebbre! A tudomány igazából mire is ad bizonyítékot?

Igazából semmire sem tud! Ne várj a tudománytól semmit!

A sok kutatás, fizika, űrkutatások, orvostudomány, sejtbiológia, stb, mind arra játszik, hogy rájöjjünk, hogy miért vagyunk itt, honnan származunk, stb.

Választ ad valamelyik is erre?

Soha nem fog!,Ők csak azt tudják megállapítani, hogy mi történik az anyagban, merre forog a föld, stb.

Ez sehová sem vezet!

Szerintem! :)

2013. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!